suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Na koncert przyszli z hojnymi sercami

Kolorowo i radośnie było podczas wczorajszego charytatywnego koncertu zorganizowanego na rzecz chorej Brygidy Dębowskiej. Suwalczanie po raz kolejny udowodnili, że mają hojne serca. Na scenie wystąpiły zespoły szantowe, dance oraz muzyki disco polo. Były także licytacje i pokaz zumby.

Mieszkańcy pokazali, że mają wielki serca i nie jest im obojętny los chorej suwalczanki. - Ludzie są hojni, w puszcze mamy więcej banknotów niż monet - chwaliła się wolontariuszka Ania. Swoją szczodrość suwalczanie okazali także podczas licytacji. Na aukcji wystawiono miedzy innymi płytę z autografem Radka Liszewskiego z zespołu Weekend, koszulkę z podpisem aktorki Agnieszki Kaczorowskiej, gadżety z logotypem Pogodnych Suwałk, a także obraz, który zlicytowany został za 500 zł.

O dobrą zabawę zadbały z kolei muzyczne gwiazdy. Na Placu Marii Konopnickiej wystąpiły zespoły muzyki disco polo, dance oraz grupy szantowe. Zaśpiewał między innymi Alex, Repley, Sennsi, Mister Night i Nocny Patrol. Gwiazdą wieczoru był Marcin Siegieńczuk. Instruktorka zumby zaprosiła natomiast do wspólnego tańca. Chętnych nie brakowało szczególnie wśród najmłodszych suwalczan.

Koncert zorganizowany został na rzecz 34-letniej Brygidy Dębowskiej. Suwalczanka od 6 lat choruje na białaczkę włochato-komórkową. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z leczeniem w Stanach Zjednoczonych. Eksperymentalna terapia jest jej jedyną szansą. - Leczenie jej choroby w Polsce zostało wyczerpane - powiedziała Maria Sienkiewicz z Fundacji Promyk.

W piątek w PWSZ specjalnie dla Brygidy zagrają DJ Pagan, DJ Marcus, DJ Hołek, DJ Pablo, DJ Tonn. W sobotę natomiast odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby. Sportowe szaleństwo rozpocznie się na hali OSiR o godzinie 16.00. W akcję charytatywną angażują się także liczne firmy, między innymi z branży wulkanizacyjnej.

Fot. 1-25 suwalki.info, 26-45 Sławomir Potocki, 46-70 Tomasz Żukowski


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 28.08.2014
PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kowalskiego

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 24-01-20

1 USD: 3,84751 EUR: 4,2461
1 CHF: 3,96291 GBP: 5,0381
1 RUB: 0,0623 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: