Zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierowców
Pomimo licznych apeli nadal część kierowców wsiada za kierownicę po alkoholu. Tylko we wtorek (04.05) na terenie Suwałk policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy prowadzili na "podwójnym gazie".
Wjechała do rowu i zasnęła
Wjechała volkswagenem do rowu, zasnęła, a po przebudzeniu uciekła z miejsca zdarzenia. 49-latka usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.
Ponad 300 wykroczeń w majowy weekend
301 ujawnionych wykroczeń, ponad 280 skontrolowanych pojazdów i kontroli stanu trzeźwości oraz trzy zatrzymane uprawnienia do kierowania to wyniki weekendowych działań suwalskiej drogówki. 
Zlikwidują zakaz zawracania na Pułaskiego
Nie będzie pasa do zawracania w ciągu ul. Pułaskiego w Suwałkach, o co apelowała jedna z radnych. Władze miasta zamiast tego postanowiły zlikwidować zakaz zawracania. 
Fragment ul. Noniewicza zostanie zamknięty
Jak informuje Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach, w pierwszym tygodniu maja zamknięta zostanie ulica Noniewicza w Suwałkach na odcinku od ul. Wigierskiej do ul. Ciesielskiej.
Wjechał do rowu i uciekł, zostawiając w aucie ranną 50-latkę
Kierujący Volkswagenem wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w pojeździe pasażerkę. Kobieta trafiła do szpitala. 
Pięciu pijanych kierowców w jeden weekend
Tylko w miniony weekend, suwalscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego 5 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 28-letni kierowca fiata punto. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. 
Osobówka zderzyła się z autobusem
Do zderzenia samochodu osobowego z autobusem doszło w piątek (23.04) po południu w miejscowości Kaletnik w gminie Szypliszki.
50-latek jechał pijany i bez uprawnień
Policjant z Posterunku Policji w Bakałarzewie, będąc na wolnym zauważył samochód jadący całą szerokością jezdni. Jak się okazało, siedzący za kierownicą 50-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 
Ułatwienie dla kierowców na skrzyżowaniu Kościuszki - Wigierska - 24 Sierpnia
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach poinformował, że od piątku (16.04) wprowadzona została zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Kościuszki - Wigierska - 24 Sierpnia. 
Utrudnienia drogowe na 1 Maja
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że od poniedziałku 19. kwietnia przy ulicy 1 Maja wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 
Spowodował kolizję pod wpływem
Suwalscy policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję. Okazało się, że 37-latek był pijany. 
Nie żyją dwie osoby po wypadku w Dulkowszczyźnie
Do śmiertelnego wypadku doszło w środę (07.04) w rejonie miejscowości Dulkowszczyzna w gminie Lipsk w powiecie augustowskim. Zginęły dwie osoby.
76 wykroczeń jednego dnia
Nadmierna prędkość i nieprawidłowo wykonywane manewry to wciąż główne przyczyny wypadków drogowych. Tylko we wtorek (06.04) policjanci z Suwałk ujawnili 76 sprawców wykroczeń. 
Rozbudowa Szpitalnej - utrudnienia drogowe
Zarząd dróg i Zieleni w Suwałkach informuje o utrudnieniach drogowych związanych z rozbudową ulicy Szpitalnej. 
Dachowanie auta w Suwałkach - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku do którego doszło w czwartek (01.04) na skrzyżowaniu ulic 100-lecia Niepodległości i Sianożęć w Suwałkach. 
Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości
Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 29-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 kilometrów na godzinę.
Przez Reja 103 kilometry na godzinę
Policjanci z Suwałk zatrzymali prawo jazdy 52-latce, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość. Kierująca volkswagenem jechała o 53 kilometry na godzinę za szybko. 
36 i 42-latek na podwójnym gazie
Dwóch nietrzeźwych kierowców zostało wyeliminowanych z ruchu drogowego na terenie Suwalszczyzny. Jeden z nich uszkodził elewację budynku i odjechał. Jak się okazało 36-latek kierował bmw, mając 1,4 promila alkoholu w organizmie. 
Wpadł bo przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym
Suwalscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. Mężczyzna przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym światle. Okazało się, że 27-latek jest poszukiwany i posiada cofnięte uprawnienia do kierowania. Zatrzymany trafił na 105 dni do aresztu.
Kradł paliwo jeżdżąc kradzionym autem [wideo]
Augustowscy policjanci zatrzymali obywatela Litwy, który przyjechał do Polski kradzionym samochodem. 30-latek usłyszał zarzut paserstwa. Odpowiedział też za kradzież paliwa, zakłócanie porządku publicznego, używanie wulgaryzmów oraz niezakrywanie ust i nosa.