suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
suwalki.info
konkursy
Konkursy

Voucher na kręgle w MK Bowling
AKTYWNY
8 torów do gry w bowling, dobra muzyka i przyjazna atmosfera - właśnie to oferuje swoim gościom MK Bowling. Lokal zaprasza na kręgle osoby w każdym wieku. Dla naszych użytkowników mamy 3 wejściówki.


Wejściówki na spektakl „Album Karla Höckera”
ZAKOŃCZONY
„Album Karla Höckera” to głośna sztuka oparta na autentycznych zdjęciach oficera SS z obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau. Widzowie, będąc świadkami „ożywiania” fotografii dokumentujących życie codzienne pracowników obozu zagłady, przyjrzą się zaskakująco ludzkim zachowaniom katów Holocaustu. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na spektakl.Wejściówki na spektakl Kabaretu pod Wyrwigroszem
ZAKOŃCZONY
Już w najbliższą sobotę w Suwalskim Ośrodku Kultury wystąpi grupa zasłużenie ciesząca się mianem jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Suwalczan do rozpuku rozśmieszy Kabaret pod Wyrwigroszem. Dla naszych użytkowników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.


Karnet na zajęcia sportowe od Football Baby
ZAKOŃCZONY
Na zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej zaprasza nowy ośrodek Football Baby Suwałki. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2-4 lat. Na zajęciach maluchy nie tylko będą rozwijać się ruchowo, ale też nauczą się budowania międzyludzkich relacji. W konkursie do wygrania jest miesięczny karnet na zajęcia.


Wejściówka na spektakl „Słowo na G”
ZAKOŃCZONY
„Słowo na G” to sztuka, która porusza trudną tematykę związaną z gwałtem. Aby spektakl był jeszcze bardziej przejmujący i wiarygodny, wszystko zostanie rozegrane w szkole. To właśnie tam odbędzie się konfrontacja dyrekcji, wychowawczyni i trójki uczniów oskarżonych o g… W naszym konkursie możecie wygrać wejściówkę na spektakl.


Bony na dowolne danie w Food Trucku
ZAKOŃCZONY
Food Trucki ponownie przyjadą do Suwałk. W ostatni weekend września suwalczanie spróbują przysmaków z różnych stron świata. Oprócz smakowitych dań nie zabraknie też innych atrakcji. W naszym konkursie możecie wygrać 4 bony na dowolne danie z wybranej restauracji na kółkach.


Wejściówki na koncert Grażyny Łobaszewskiej
ZAKOŃCZONY
40 lat muzycznej działalności to bez wątpienia doskonała okazja do świętowania. Z okazji jubileuszu Grażyna Łobaszewska zaśpiewa w Suwałkach. Podczas koncertu suwalska publiczność usłyszy zarówno te najbardziej znane przeboje artystki, jak i najnowsze utwory z płyty „Sklejam się”. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na koncert.


3 miesięczne karnety na treningi Brazilian Soccer Schools
ZAKOŃCZONY
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to jedna z największych na świecie szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu. Zajęcia są kontynuacją szkółki Socatots i skierowane są dla dzieci od 5 lat. Trenerzy uczą szybkości podejmowania decyzji i umiejętności panowania nad piłką. To również cenna lekcja gry w zespole, zasad postępowania fair play, współpracy i szacunku dla przeciwnika. W konkursie do wygrania są miesięczne karnety na zajęcia Brazilian Soccer Schools dla 3 dzieci.


5 miesięcznych karnetów na zajęcia Socatots
ZAKOŃCZONY
Socatots Piłkarskie Maluszki to ogólnorozwojowe ćwiczenia z elementami piłki nożnej skierowane do dzieci od roku do 5 lat. Zajęcia prowadzone są z czynnym udziałem rodzica i rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię, pamięć i koncentrację dziecka. Obecność rodzica sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie, a dzięki wspólnej zabawie pogłębia się więź między nimi. W konkursie do wygrania są miesięczne karnety na zajęcia Socatots dla 5 osób.


Karnet open od Berserker's MMA Team Suwałki
ZAKOŃCZONY
Trenuj sporty walki z Berserker's MMA Team Suwałki. Nabór na treningi MMA i Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dorosłych trwa. Sporty walki wykształcają w zawodnikach sportowego ducha walki oraz zamiłowanie do zdrowego stylu życia. Członkowie klubu uczą się między innymi dyscypliny, szacunku, odporności na stres, samozaparcia oraz dążenia do wybranego celu. Więcej informacji na FB Berserker's MMA Team Suwałki >>. W konkursie do wygrania jest karnet open na zajęcia klubu.


Karnet na zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci
ZAKOŃCZONY
Zajęcia ze sztuk walki dla dzieci nie tylko poprawiają sprawność fizyczną, korygują postawę, ale również uspołeczniają dziecko, budują jego samoocenę i pewność siebie. Jest to również świetna zabawa, na którą w Suwałkach zaprasza klub Berserker's Team Junior. Treningi odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora i wielokrotnego medalisty Polski i Europy. Więcej informacji na FB Berserker's Team Junior - Suwałki >>. W konkursie do wygrania jest karnet open na zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci w wieku 4-10 lat.Voucher na kręgle w MK Bowling
ZAKOŃCZONY
8 torów do gry w bowling, dobra muzyka, pyszna pizza i przyjazna atmosfera - właśnie to oferuje swoim gościom MK Bowling. Lokal zaprasza na kręgle osoby w każdym wieku. W naszym konkursie możecie wygrać kupon na godzinę gry w kręgle.


Zaproszenie na bal od Centrum Innowacyjnej Edukacji
ZAKOŃCZONY
Połkolonie Last Minute to szansa na wyjątkowo atrakcyjne spędzenie ostatnich dni wakacji. W programie półkolonii, które rozpoczną się 20 sierpnia w Hotelu Loft, będzie między innymi wypiek własnej pizzy, tworzenie gofrów bąbelkowych, tworzenie tabliczki czekolady czy waty cukrowej. Dzieci wezmą też udział w tanecznych warsztatach i pojadą do Białegostoku, gdzie odwiedzą papugarnię i park trampolin. W naszym konkursie do wygrania jest zaproszenie na bal, który odbędzie się w ostatni dzień półkolonii – 24 sierpnia.Masaż od Centrum Rehabilitacji Niemowląt, Dzieci i Dorosłych Parus
ZAKOŃCZONY
Centrum Rehabilitacji Niemowląt, Dzieci i Dorosłych Parus przy ul. Noniewicza 4 zaprasza! Jeśli Ty, Twoje dziecko lub inna bliska osoba borykacie się z problemami takimi jak: skrzywienie kręgosłupa, bóle kręgosłupa lub stawów, podwyższone lub obniżone napięcie mięśniowe, porażenie mózgowe, przepuklina oponowo-rdzeniowa czy innym problemem wymagającym rehabilitacji – to miejsce jest dla Ciebie. W Centrum Rehabilitacji Parus każdy pacjent zostanie otoczony profesjonalną opieką doświadczanego fizjoterapeuty. W konkursie do wygrania jest do wyboru masaż relaksacyjny lub przeciwbólowy.


Nagrody niespodzianki od portalu suwalki.info
ZAKOŃCZONY
Od 1 sierpnia redakcja suwalki.info oraz serwis nieruchomosci.suwalki.info zmieniają swoją siedzibę. Chcąc być jeszcze bliżej naszych klientów, przenosimy się na jedną z najważniejszych suwalskich ulic. Czy domyślacie się, gdzie teraz będzie mieścić się nasze biuro? Dwie pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi, mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne nagrody niespodzianki.


3 bony na czyszczenie wnętrza samochodu od warsztatu KS Garage
ZAKOŃCZONY
Pierwszy samoobsługowy warsztat samochodowy KS Garage przy ulicy Ułanów Grochowskich 17A już otwarty! Warsztat oferuje między innymi: wynajem stanowisk z podnośnikiem lub kanałem, skorzystanie ze specjalistycznego sprzętu, narzędzi i komputera do diagnostyki, usługi auto detailingu. W konkursie do wygrania są 3 bony na czyszczenie wnętrza samochodu.


3 vouchery na skorzystanie z samoobsługowych stanowisk w warsztacie KS Garage
ZAKOŃCZONY
KS Garage to pierwszy w Suwałkach samoobsługowy warsztat samochodowy, który na godziny udostępnia stanowiska wyposażone w narzędzia. Właściciel zaprasza do skorzystania z oferty wszystkie osoby lubiące samodzielnie majsterkować przy własnym samochodzie. Klienci będą mogli wynająć stanowisko z podnośnikiem lub kanałem, skorzystać z potrzebnych narzędzi, a także skonsultować się z mechanikiem. Warsztat oferuje również usługi auto detailingu. W konkursie do wygrania są 3 vouchery po 50 zł na skorzystanie z samoobsługowych stanowisk.


Zaproszenie na koncert „Byle nie o miłości. Piosenki Agnieszki Osieckiej”
ZAKOŃCZONY
Wyjątkowy recital, subtelny i liryczny. Teksty Poetki w wykonaniu Nuli Stankiewicz, muzyka w klimatycznych aranżacjach Janusza Strobla i Agnieszka Osiecka obecna w słowie, w muzyce, w obrazie i na fotografii. Ten wyjątkowy recital, subtelny i liryczny, to koncert dla tych, którzy dopiero odkrywają Osiecką, i dla tych, którzy chcą raz jeszcze przeżyć zauroczenie jej twórczością. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na to muzyczne wydarzenie.


Zaproszenia na pokaz kaskaderów Extreme Cascaders Team 2018
ZAKOŃCZONY
Przejazd przez ścianę ognia, jazda na dwóch kołach czy Monster Trucki miażdżące zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami - m.in. takie mrożące krew w żyłach popisy będą mogli zobaczyć mieszkańcy naszego miasta. 17 i 18 lipca zaprezentuje się przed nimi grupa kaskaderów. W naszym konkursie możecie wygrać 4 podwójne bilety na ten show.


Voucher na kręgle w MK Bowling
ZAKOŃCZONY
Gra w kręgle to doskonała rozrywka na każdą pogodę. Suwalczanie mogą się o tym przekonać w MK Bowling, gdzie na 8 profesjonalnych torach każdy może spróbować swoich sił. W naszym konkursie możecie wygrać voucher na godzinę gry w kręgle.


Konsultacja fizjoterapeuty połączona z terapią w kombinezonie Spider Suit
ZAKOŃCZONY
Nowo powstałe Centrum Rehabilitacji Niemowląt, Dzieci i Dorosłych Parus przy ul. Noniewicza 4 zaprasza wszystkie osoby z takimi problemami jak porażenie mózgowe, podwyższone lub obniżone napięcie mięśniowe, przepuklina oponowo-rdzeniowa, skrzywienia kręgosłupa czy bóle kręgosłupa i stawów. Fizjoterapeuci z 20-letnim stażem zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta, otaczając go pełną opieką. W konkursie do wygrania jest konsultacja fizjoterapeuty połączona z terapią w kombinezonie Spider Suit.Płyty „RESO Blues&Ballads”
ZAKOŃCZONY
Suwałki są miastem bluesa! Przekonał się o tym każdy, kto choć raz, w ciągu ostatnich 10 lat spędził tu drugi lipcowy weekend. W Suwałki Blues Festival uczestniczy też firma RESO Europa Service Sp. z o. o., która wydała właśnie płytę „RESO Blues&Ballads”. Krążek został nagrany przez zespół Art Blues Band, którego liderem jest Artur Stępień, członek zarządu suwalskiej spółki. Fani bluesa będą mogli wysłuchać na żywo występów grupy podczas Suwałki Blues Festival 2018. Pierwszy koncert pn. „RESO Blues Night” odbędzie już w czwartek 5 lipca o godz. 23:00 w Rozmarino. Specjalnie d a naszych użytkowników mamy też 5 płyt zespołu.


Konsultacja fizjoterapeuty połączona z godzinną terapią Vojty
ZAKOŃCZONY
Terapia Vojty, terapia manualna, kinesiotaping i masaże - m.in takie usługi świadczy nowo powstałe Centrum Rehabilitacji Niemowląt, Dzieci i Dorosłych Parus. Wykwalifikowani fizjoterapeuci swoją opieką obejmują pacjentów w każdym wieku. Jako jedyni w regionie posiadają też kombinezony Spider Suit. W konkursie do wygrania jest konsultacja fizjoterapeuty połączona z godzinną terapią Vojty.Upominki od firmy Recman z okazji 5. rocznicy otwarcia salonu w Suwałkach
ZAKOŃCZONY
W dniu 22 czerwca salon firmy Recman w Suwałkach obchodzi piątą rocznicę otwarcia. Z tej okazji wszyscy, którzy odwiedzą salon przy ul. Noniewicza 59 w dniach 22-23 czerwca będą mogli skorzystać z 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment. Co więcej, na użytkowników portalu suwalki.info czeka miła niespodzianka – wspólnie z www.recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są stylowe upominki: I miejsce - perfumy Black by Recman, II miejsce - perfumy Recman Challenger, III miejsce - elegancki krawat. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie.
Wejściówki na koncert Filharmonii Suwałk
ZAKOŃCZONY
Utwory z „Różowej Pantery”, „Ojca Chrzestnego” czy „Love Story” - między innymi takie przeboje będą mogli usłyszeć suwalczanie podczas zbliżającego się koncertu Filharmonii Suwałki. Muzyczne wydarzenie uświetni wybitny akordeonista - suwalczanin Rafał Grząka. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na koncert.


Burgery dla trzech osób od Burger House
ZAKOŃCZONY
„Burger House – Tu mieszka prawdziwy burger” – nie wierzycie? Czas spróbować. W ofercie burgery ze 100% wołowiny, świeże sałatki i wyborne sandwiche, a na upalne dni orzeźwiająca lemoniada. W naszym konkursie trzej zwycięzcy wygrają zaproszenie na burgera. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie.Zaproszenie na półkolonie dla dzieci od Centrum Innowacyjnej Edukacji
ZAKOŃCZONY
Półkolonie kulinarne, sielankowe, ektremalne lub badawcze – aż cztery rodzaje półkolonii tematycznych dla dzieci przygotowało w tym roku Centrum Innowacyjnej Edukacji. Na uczestników czekają takie atrakcje jak jazda konna, wycieczka do studia kulinarnego, lot w tunelu aerodynamicznym, tworzenie własnych perfum i wiele więcej. Z okazji Dnia Dziecka możecie wygrać zaproszenie na jeden z turnusów półkolonii letnich.Bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere
ZAKOŃCZONY
„Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”, „Pozycja obowiązkowa” czy „Bóg nie umarł: Światło w ciemności”, to tylko niektóre produkcje, jakie możecie teraz zobaczyć w Cinema Lumiere. Specjalnie dla naszych użytkowników mamy bilety na dowolny seans w kinie.


Zaproszenie na projekcję filmów Grand OFF
ZAKOŃCZONY
Festiwal Grand OFF to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Już niedługo suwalczanie będą mogli zobaczyć 11 produkcji, które zwyciężyły podczas 11. edycji festiwalu. Widzowie obejrzą między innymi film mówiący o relacjach między ojcem i synem, atakach terrorystycznych czy historię zdesperowanej i bezrobotnej matki. Specjalnie dla naszych użytkowników mamy podwójne zaproszenie na wszystkie projekcje.


Bony na dowolne danie w Food Trucku
ZAKOŃCZONY
Soczyste skrzydełka kurczaka, burgery z kozim serem, krewetki, a na deser słodkie donaty - między innymi takich przysmaków będzie można spróbować w Food Truckach. Restauracje na kółkach będą w Suwałkach 5 i 6 maja. W naszym konkursie do wygrania są 4 bony na dowolne danie.


Podwójne zaproszenie na spektakl
ZAKOŃCZONY
Nie bez przyczyny „Mayday” od ponad trzydziestu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie. Temat oraz komizm sytuacyjny i językowy sprawiają, że ta sztuka nigdy się nie zestarzeje. We wtorek 24 kwietnia Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki
w Białymstoku zaprezentuje spektakl „Mayday” widzom w Suwalskim Ośrodku Kultury. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten spektakl.


Zaproszenia na burgery od Restauracji Fresco
ZAKOŃCZONY
To już dwa lata od kiedy suwalczanie mogą raczyć się polsko-włoską kuchnią. Funkcjonująca przy Sercu Suwałk (ul. Zawadzkiego 7) restauracja Fresco serwuje m.in. pizze, pasty, ale też regionalne przysmaki, a także burgery. W ten weekend lokal obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji restauratorzy wyjdą do suwalczan z poczęstunkiem. W lokalu na gości będzie czekać szampan i słodki poczęstunek. Dla użytkowników portalu suwalki.info przygotowali z kolei zaproszenia na duże burgery.


Zestawy kosmetyków od Perfumerii Douglas
ZAKOŃCZONY
Wiosna to szczególny moment dla każdej kobiety. Panie nie tylko szukają nowych stylizacji odzieżowych, ale chcąc wyglądać świeżo i młodo, poszukują nowych trendów w makijażu. Odpowiednie zapachy perfum i kosmetyki do każdego typu urody proponuje Perfumeria Douglas. Dla naszych użytkowniczek przekazała także upominkowe zestawy kosmetyków.


Zaproszenia na koncert Korteza z zespołem
ZAKOŃCZONY
Na ten koncert z niecierpliwością czeka wielu suwalczan. Jeden z najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej już w maju zaśpiewa przed suwalską publicznością. Kortez zaprezentuje zarówno utwory ze swojej najnowszej płyty „Mój Dom”, jak i inne przeboje. Specjalnie dla naszych użytkowników mamy zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.


Voucher na kręgle w MK Bowling
ZAKOŃCZONY
Nie macie pomysłu na to jak spędzić wieczór? Doskonałą zabawą mogą być kręgle w MK Bowling. To rozrywka dla osób w każdym wieku. Swoich sił mogą spróbować zarówno młodzi, jak i starsi suwalczanie. W naszym konkursie możecie wygrać voucher na godzinę gry w kręgle.


Zaproszenia na koncert Korteza z zespołem
ZAKOŃCZONY
Na ten koncert z niecierpliwością czeka wielu suwalczan. Jeden z najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej już w maju zaśpiewa przed suwalską publicznością. Kortez zaprezentuje zarówno utwory ze swojej najnowszej płyty „Mój Dom”, jak i inne przeboje. Specjalnie dla naszych użytkowników mamy zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.


Wejściówki na spektakl „Szalone nożyczki”
ZAKOŃCZONY
Krzysztof Ibisz, Michał Piróg, Leszek Stanek i Dominika Gwit - to między innymi ci aktorzy już niedługo wystąpią przed suwalską publicznością. Na deskach SOKu stworzą nietypowy salon fryzjerski, do którego zaproszą także widzów. Specjalnie dla naszych użytkowników mamy trzy podwójne zaproszenia na te sztukę.


Voucher na kręgle w MK Bowling
ZAKOŃCZONY
Bowling to idealna rozrywka dla osób w każdym wieku. Zbijać kręgle lubią zarówno młodsi, jak i starsi suwalczanie, którzy licznie odwiedzają MK Bowling. To także doskonały sposób na spędzenie urodzin czy imprezy integracyjnej. W naszym konkursie możecie wygrać voucher na godzinę gry w kręgle.


Podwójne zaproszenie na spektakl
ZAKOŃCZONY
W pierwszą marcową sobotę warto wybrać się na spektakl "Krajobraz z Tobiaszem" w reżyserii Jolanty Hinc-Mackiewicz. Jest to widowiskowy spektakl z ciekawą aranżacją przestrzeni inspirowany jedynym biblijnym romansem oraz utworami współczesnych poetów. W naszym konkursie można wygrać podwójne zaproszenie na to przedstawienie.


Bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere
ZAKOŃCZONY
Zimowe wieczory to doskonała pora na dobry film. A tych w najnowszym repertuarze Cinema Lumiere nie brakuje. W kinie, które od kilku lat jest jednym z ulubionych miejsc suwalczan, wyświetlane są produkcje polskie i zagraniczne. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere.


Karnet do Centrum Kulturystyczno-Sportowego HEROS
ZAKOŃCZONY
W zdrowym ciele zdrowy duch - mówi polskie porzekadło. Dlatego też o swoją formę warto dbać przez cały rok. Doskonałym miejscem, w którym można wyrzeźbić ciało, jest Centrum Kulturystyczno-Sportowe HEROS. W naszym konkursie do wygrania jest miesięczny karnet na siłownię.


Bon do naleśnikarni Lemon
ZAKOŃCZONY
Pyszne naleśniki, słodkie pancaki, zdrowe sałatki, świeżo wyciskane soki, czy dobra kawa podawana z pysznym kawałkiem ciasta własnego wypieku - te i wiele innych smakołyków można skosztować w suwalskiej naleśnikarni Lemon. Dzięki naszemu konkursowi możecie osłodzić sobie zimowy wieczór. Do wygrania jest bon o wartości 50 zł do naleśnikarni.


Zaproszenie na Tłusty Czwartek z Kapelą Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”
ZAKOŃCZONY
Tłusty Czwartek to nie tylko pączki i faworki. Karnawał warto pożegnać bowiem także muzycznie. A taką okazję będą mieć uczestnicy naszego konkursu. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na Tłusty Czwartek z Kapelą Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”. Będzie można zobaczyć takie tańce jak rumba, tango argentyńskie, suita bałkańska i wiele innych.


Zaproszenie na spektakl ,,Zuzia i przyjaciele”
ZAKOŃCZONY
Barwna historia odważnej i szczodrej dziewczynki uczy różnicy między byciem hojnym a rozrzutnym i pokazuje, na czym polega prawdziwa wartość pieniędzy. Przypomina dzieciom i dorosłym, że warto być samodzielnym, odważnym, ufać przyjaciołom i nie poddawać się, bo nawet z najtrudniejszej sytuacji zawsze jest wyjście. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy spektakl.


Voucher na kręgle w MK Bowling
ZAKOŃCZONY
Nie macie pomysłu na to jak spędzić zimowe wieczory? Doskonałą zabawą mogą być kręgle w MK Bowling. To rozrywka dla osób w każdym wieku. Swoich sił mogą spróbować zarówno młodzi, jak i starsi suwalczanie. W naszym konkursie możecie wygrać voucher na godzinę gry w kręgle.MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ
3 pokojowe na Osiedlu Zielona Dolina - ul. Klonowa...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: