suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
suwalki.info
konkursy
Konkursy

1 kijek do selfie od portalu suwalki.info
AKTYWNY
Suwalki.info to portal informacyjny, cieszący się niesłabnącą popularnością. Od nas dowiesz się o wydarzeniach z Suwałk i okolic, znajdziesz pracę, umieścisz ogłoszenie i podyskutujesz z mieszkańcami. Cieszymy się, że jesteście z nami i raz na jakiś czas chcemy odwdzięczyć się drobnymi upominkami.
Tym razem mamy do rozdania jeden kijek do selfie :)


Podwójna wejściówka na The Best of Bossa Nova w SOK
ZAKOŃCZONY
Tydzień po SBF Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na ciepłe i relaksujące brazylijskie rytmy – energię nasyconą słońcem. Podczas nastrojowego i intymnego koncertu divy polskiego jazzu Grażyny Auguścik i jednego z najwybitniejszych wykonawców muzyki brazylijskiej Paulinho Garcii usłyszymy najpiękniejsze światowe bossa novy w niezwykłych aranżacjach na gitarę i dwa głosy.

Niedziela, 21.07.2019, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5


Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę na powyższy koncert. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, tj. do 19 lipca, do godz. 12:00.


Podwójna wejściówka na dowolny seans w Cinema Lumiere.
ZAKOŃCZONY
Pogoda za oknem się zepsuła? Cinema Lumiere zaprasza na interesujące seanse bez względu na deszcz czy upał. "Spider-Man: Daleko od domu", "Imprezowi Rodzice" czy "Oszustki" to tylko niektóre tytuły w obecnym repertuarze.
W naszym konkursie możecie wygrać podwójną wejściówkę na dowolny seans w Cinema Lumiere.


2 zestawy kosmetyków od firmy Rossmann
ZAKOŃCZONY
Rossmann to największa sieć drogerii w Polsce. W swojej sprzedaży oferują m. in. kosmetyki oraz akcesoria kosmetyczne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, zaś klubowiczom udzielają atrakcyjnych zniżek na produkty.
Osoby z dwiema najlepszymi odpowiedziami w konkursie wygrają zestaw kosmetyków od firmy Rossmann.


3 zestawy upominków od firmy Recman
ZAKOŃCZONY
Historia sukcesu marki Recman sięga roku 1986. Dzięki przemyślanej strategii oraz połączeniu pracowitości z pasją, Recman stał się znakomicie prosperującą firmą odzieżową, jedną z największych w Polsce. Od ponad 33 lat firma dokłada wszelkich starań, aby odzież i akcesoria, które oferuje swoim Klientom, były wytwarzane z najwyższej jakości tkanin, z precyzją wykończenia każdego detalu.
Wraz z firmą Recman przygotowaliśmy naszym użytkownikom konkurs, w którym do wygrania są eleganckie, firmowe upominki idealne na Dzień Ojca.


2 vouchery po 50 zł na skorzystanie z samoobsługowych stanowisk.
ZAKOŃCZONY
KS Garage Samoobsługowy Warsztat Samochodowy Auto Detailing to pierwszy w Suwałkach samoobsługowy warsztat samochodowy, który na godziny udostępnia stanowiska wyposażone w narzędzia. Właściciel zaprasza do skorzystania z oferty wszystkie osoby lubiące samodzielnie majsterkować przy własnym samochodzie. Klienci mogą wynająć stanowisko z podnośnikiem lub kanałem a także skorzystać z potrzebnych narzędzi. Warsztat oferuje również części do samochodów w promocyjnych cenach.
W konkursie do wygrania są 2 vouchery po 50 zł na skorzystanie z samoobsługowych stanowisk.


2 karnety miesięczne na siłownię wraz z analizą składu ciała
ZAKOŃCZONY
Siłownia Heros Suwałki - sprawdzisz skład swojego organizmu, dobierzesz suplementy diety, czujni i zawsze wspierający trenerzy personalni nauczą Cię prawidłowo wykonywać ćwiczenia oraz będziesz mógł opalić się. Tu zbudujesz swoją boską, wymarzoną i opaloną sylwetkę!
W konkursie do wygrania są 2 karnety miesięczne na siłownię wraz z analizą składu ciała.


2 karnety miesięczne na siłownię
ZAKOŃCZONY
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach to jedyna uczelnia wyższa w regionie. Istnieje od ponad 14 lat i obecnie kształci niemal 2 000 studentów (studia stacjonarne, niestacjonarne, licencjackie, inżynierskie i magisterskie oraz podyplomowe).
W konkursie do wygrania są miesięczne karnety na siłownię PWSZ dla 2 osób.


2 karnety po 30 zł na obiad w Pierogarnii Rita
ZAKOŃCZONY
Pierogarnia Rita - specjalnością są pierogi, gdzie proponują je w 32 rodzajach. Całość uzupełniają inne dania kuchni polskiej i litewskiej – kartacze, czenaki, bliny.
Jeżeli mają Państwo ochotę na tradycyjny polski obiad, znajdą Państwo w Pierogarnii specjalną ofertę dań obiadowych.
Jest możliwość zamówienia jedzenia prywatnie lub do firmy.
Firma oferuje dowozy na terenie miasta Suwałk.
Za najlepszą odpowiedź 2 osoby otrzymają karnety po 30 zł na obiad w Pierogarnii.


2 vouchery do pizzerii Gruby Benek do zrealizowania w Suwałkach
ZAKOŃCZONY
Gruby Benek od ponad 22 lat serwuje Państwu pizzę ze słynną i bogatą recepturą Pizz Benka, z wyjątkowym ciastem, składnikami i jakością. Ta wyjątkowość spowodowała bardzo dużą popularność i zadowolenie wśród klientów.
Za najlepsze odpowiedzi 2 osoby otrzymają vouchery na pizzę do zrealizowania w lokalu w Suwałkach


Drewniana skrzyneczka na piwo od firmy Zeko
ZAKOŃCZONY
ZEKO - oferuje Państwu unikalne upominki z grawerem w drewnie, szkle, porcelanie i metalu. Mogą Państwo stworzyć niepowtarzalny, spersonalizowany prezent na każdą okazję (urodziny, chrzciny, komunie, ślub, podziękowania, itd.).
Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma drewnianą skrzyneczkę na piwo :)


2 kijki do selfie od portalu suwalki.info
ZAKOŃCZONY
Suwalki.info to portal informacyjny, cieszący się niesłabnącą popularnością. Od nas dowiesz się o wydarzeniach z Suwałk i okolic, znajdziesz pracę, umieścisz ogłoszenie i podyskutujesz z mieszkańcami. Cieszymy się, że jesteście z nami i raz na jakiś czas chcemy odwdzięczyć się drobnymi upominkami.
Mamy naszym wiernym użytkownikom do zaoferowania kijki do selfie z okazji Dnia Ojca. Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie.


2 zestawy kosmetyków od firmy Rossmann
ZAKOŃCZONY
W sieci drogerii Rossmann znajdziemy szeroki asortyment kosmetyków oraz akcesoriów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sklepy przyciągają bogatą i atrakcyjną ofertą, cenami dostosowanymi do zasobności portfela oraz atrakcyjnymi promocjami. Przyjazna i kompetentna obsługa sklepów dba, aby każda klientka i każdy klient czuli się obsłużeni wyjątkowo.
Za poprawne odpowiedzi 2 osoby otrzymają zestaw kosmetyków od firmy Rossmann.


Podwójny karnet na 12. Grand-OFF w Suwalskim Ośrodku Kultury
ZAKOŃCZONY
8 wybitnych filmów, najlepszych spośród kilku tysięcy zgłoszonych do 12. edycji Festiwalu Grand Off. Przez dwa dni w Suwalskim Ośrodku Kultury na ekranie poruszające i ciekawe tematy, świeże i inne spojrzenie na trudne sprawy, wielki kunszt filmowców i aktorów, historia, teraźniejszość, fikcja i życie.
Za poprawną odpowiedź jedna osoba wygra podwójny karnet na wszystkie filmy podczas pierwszego dnia pokazów. Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku, 18 czerwca.

18-19.06.2019, godz. 18:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5


Podwójna wejściówka do Cinema Lumiere
ZAKOŃCZONY
Cinema Lumiere zaprasza.
W obecnym repertuarze znajdziemy propozycje filmów takie jak: "X-Men: Mroczna Phoenix", "Paskudy. UglyDolls", "Herezja" i inne.
Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę do kina na dowolny seans do wykorzystania do końca czerwca.


Podwójna wejściówka na Filharmonię
ZAKOŃCZONY
Ponadczasowe teksty Jonasza Kofty w interpretacjach Nuli Stankiewicz i Janusza Strobla. Przy fortepianie Włodzimierz Nahorny. Zabrzmią wielkie przeboje, m.in.: Jej portret, Księżyc w nowiu, Do łezki łezka, Pamiętajcie o ogrodach, Trzeba marzyć, Samba na jedną nutę, Walc szczęście.
Za poprawną odpowiedź jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę na filharmonię.
Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, tj. do 7 czerwca do godz. 12:00.

Piątek, 7.06.2019, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5


1 prosty instrument muzyczny od MJM
ZAKOŃCZONY
Sklep MJM jest jedną z najbardziej rozwiniętych i wyposażonych firm na mapie usług muzycznych podlasia. Głównym nurtem działalności jest sprzedaż, nagłaśnianie wszelkiego rodzaju imprez, wypożyczanie nagłośnienia i akcesorii oraz instrumentów muzycznych, oraz realizacja dźwięku w studiu nagraniowym MJM. Firma prowadzi również naukę gry na instrumentach, jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa wymagań i potrzeb.
Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma prosty instrument muzyczny ufundowany przez sklep MJM.


3 miesięczne karnety na zajęcia Socatots oraz gra Memory
ZAKOŃCZONY
Socatots Piłkarskie Maluszki to ogólnorozwojowe zajęcia z elementami piłki nożnej skierowane do dzieci od 1 roku do 5 lat. Zajęcia prowadzone są z czynnym udziałem rodzica i rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię, pamięć i koncentrację dziecka. Obecność rodzica sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie, a dzięki wspólnej zabawie pogłębia się więź między nimi.
W konkursie do wygrania są 3 miesięczne karnety na zajęcia oraz gra memory Socatots.5 miesięcznych karnetów na zajęcia Football Baby Suwałki
ZAKOŃCZONY
Football Baby Suwałki to szkółka, która prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej z aktywnym udziałem rodzica dla dzieci w wieku 2-4 lata. Na zajęciach dzieci w bezpiecznych warunkach wraz ze swoim rodzicem oraz wykwalifikowanym trenerem aktywnie spędzają czas poprzez zabawę, korzystając ze specjalistycznego sprzętu przeznaczonego dla dzieci w tym wieku. Nabory na zajęcia trwają cały rok. Szczegółowych informacji udzieli manager szkółki Bartosz Charko 509 199 839.
Nagrodą za najlepsze odpowiedzi będzie 5 miesięcznych karnetów na zajęcia Football Baby Suwałki.


Podwójna wejściówka na DKF 13: Jak żyć w ciągłym oblężeniu?
ZAKOŃCZONY
To już ostatnie spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Filmowym 13 przed wakacjami. Lato to czas, gdy można dłużej odpocząć od ekranu, również tego w Sali Kameralnej SOK. Ostatnim filmem, który zaprezentujemy przed letnią przerwą będzie świetne dzieło Phillipe’a Van Leeuwa o wojnie domowej w Syrii – "W czterech ścianach życia". Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej SOK'u.
Za poprawną odpowiedź jedna osoba wygra podwójną wejściówkę na spotkanie DKF.

Środa, 5.06.2019, godz. 18.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5


5 wejściówek na salę zabaw Bajkowo
ZAKOŃCZONY
Bajkowo - zajmuje się wynajmem urządzeń rekreacyjnych wraz z ich kompleksową i fachową obsługą. Dodatkowo mogą też Państwo zorganizować imprezy dla dzieci i dorosłych, tj. urodziny, festyny, pikniki, imprezy szkolne i przedszkolne, imprezy okolicznościowe, wypoczynek dla dzieci, itp. Na ul. Kowalskiego 17 można też skorzystać z atrakcji sali zabaw bądź zakupić balony i gadżety urodzinowe lub napełnić balony helem.
Za udzielenie najlepszych odpowiedzi na dwa poniższe pytania 5 osób otrzyma 1 godzinną wejściówkę na salę zabaw.


3 vouchery na pizzę do Chilli Pizza
ZAKOŃCZONY
Twoja ulubiona pizza jest w zasięgu ręki! Wygraj jeden z trzech voucherów na pizzę do Chilli Pizza. Wszystko co musisz zrobić to jedynie odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe. Powodzenia!


2 zestawy 10 pączków od Suwalskiej Pączkarni
ZAKOŃCZONY
Pączkarnia w Suwałkach oferuje Państwu pączki z różnymi wariacjami smakowymi i wizualnymi wypiekanymi na miejscu. Codziennie świeże, gorące, pyszne i najlepsze pączki w mieście do spróbowania tylko i wyłącznie w lokalu Pączkarni przy ul. Noniewicza 79.
Dwie osoby za udzielenie najlepszych odpowiedzi otrzymają po 10 pączków.


2 podwójne wejściówki do kina z kijkami do selfie
ZAKOŃCZONY
Suwalki.info - od nas dowiesz się o wydarzeniach z Suwałk i okolic, znajdziesz pracę, umieścisz ogłoszenie lub reklamę i podyskutujesz z innymi mieszkańcami. Z okazji Dnia Dziecka, wraz z Cinema Lumiere mamy do rozdania 2 prezenty w postaci podwójnych wejściówek na dowolny seans (do wykorzystania do końca czerwca) wraz z kijkami do selfie. Zapraszamy do udziału w konkursie poprzez odpowiedź na proste pytanie.


Bon 50 zł na zakupy w sklepie Coccodrillo
ZAKOŃCZONY
Coccodrillo to znana rodzicom marka odzieży dla niemowląt i dzieci. Każdego roku wyspecjalizowany zespół projektuje ofertę jesienno-zimową oraz wiosenno-letnią. Łącznie co sezon powstaje kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji, zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Dokłada się starań, by każdy rodzic w sklepach Coccodrillo znalazł dla swojego dziecka to, czego szuka. W ofercie są ubranka na co dzień, o charakterze sportowym i eleganckim. Tworząc projekty, Emitent zawsze kieruje się po prostu dziecięcą fantazją, bo to najmłodsi tak naprawdę oceniają jego produkty. W firmie przykłada się najwyższą wagę do kwestii jakości i funkcjonalności.
Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma bon 50 zł na zakupy w sklepie.


Podwójna wejściówka do Cinema Lumiere
ZAKOŃCZONY
Cinema Lumiere zaprasza do kina. W obecnym repertuarze znajdziemy filmy pod tytułami "Aladyn", "Jonh Wick Chapter 3 - Parabellum ", "Rocketman", "Let's Dance" i inne.
Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę do kina na dowolny seans do wykorzystania do 31.05.2019.
Zgłoszenia przyjmujemy do środy, tj. do 29.05.2019.


Podwójna wejściówka na Teatr Efemeryczny
ZAKOŃCZONY
Fabryka Monodramów zaprasza na wyjątkową Niedzielę Teatralną. W programie premierowa “Łagodna” według opowiadania Dostojewskiego w wykonaniu Martyny Kleszczewskiej oraz grana przez Jacka Sawickiego “Moskwa-Pietuszki” Jerofiejewa. Wieczór będzie także pożegnaniem reżyser Teatru Efemerycznego, Jolanty Hinc-Mackiewicz.

Niedziela, 26.05.2019, godz. 17:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Za poprawną odpowiedź jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę na występ. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, tj. do 24.05.2019, do 12:00.2 podwójne wejściówki do kina + kijki do selfie
ZAKOŃCZONY
Suwalki.info - portal informacyjny, cieszący się niesłabnącą popularnością. Od nas dowiesz się o wydarzeniach z Suwałk i okolic, znajdziesz pracę, umieścisz ogłoszenie lub reklamę i podyskutujesz z innymi mieszkańcami. Z okazji Dnia Matki, wraz z Cinema Lumiere mamy naszym wiernym użytkownikom do rozdania 2 prezenty w postaci podwójnych wejściówek na dowolny seans (do wykorzystania do 31 maja) wraz z kijkami do selfie. Zapraszamy do udziału w konkursie poprzez odpowiedź na proste pytanie.


3 zestawy kosmetyków od firmy Rossmann
ZAKOŃCZONY
Rossmann - sieć największej drogerii w Polsce oferuje swoim klientom szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów, wspiera akcje prowadzone na szczytne cele oraz zachęca do zakupów atrakcyjnymi zniżkami na produkty. Cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.
Za najlepszą odpowiedź 3 osoby otrzymają zestaw kosmetyków w eleganckiej kosmetyczce od firmy Rossmann.


Bon podarunkowy o wartości 80 zł od salonu Esotiq
ZAKOŃCZONY
ESOTIQ to marka bielizny dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet. Ich misją jest modelowanie kobiecego ciała przy pomocy pięknej bielizny. Salony ESOTIQ są enklawą kobiecości, gdzie zawsze czeka na Ciebie piękna bielizna, darmowy brafitting, oferty promocyjne, a dla Klubowiczek rabaty, o ktorych są informowane smsmem.
Firma Esotiq na dzień mamy oferuje -40% na wszystko przy zakupie za minimum 250 zł. Oferta do 26 maja.

Z okazji Dnia Matki jedna osoba za najlepszą odpowiedź na pytanie konkursowe otrzyma bon podarunkowy o wysokości 80 zł na zakupy w salonie Esotiq.


Zestaw domowych olejów
ZAKOŃCZONY
Oleje tłoczone na zimno oprócz swoich właściwości wpływających korzystnie na zdrowie mają zastosowanie w wielu daniach, poprawiając lub urozmaicając ich smak. Uzyskuje się je poprzez tłoczenie nasion czarnuszki, słonecznika, wiesiołka, konopi, gorczycy, lnu czy też ostropestu plamistego.
W konkursie jedna osoba otrzyma zestaw olejów domowych.


2h w saunie lub jacuzzi dla 8 osób
ZAKOŃCZONY
Zapraszamy do zapoznania się z nowo otwartą sauną "Jaguś - Odnowa biologiczna". Oferuje Państwu miejsce do 8 osób, podwójny prysznic, łazienkę oraz miejsce do spożycia napojów lub posiłku. Na wyposażeniu znajduje się też balia z jacuzzi. Możliwy jest również transport.
Osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi będzie mogła spędzić 2 godziny w saunie lub jacuzzi razem z rodziną lub ze znajomymi (łącznie do 8 osób).


Podwójna wejściówka na: The Songs of Angels: Noc uwielbienia
ZAKOŃCZONY
W piątek, 17 maja, IV. edycję festiwalu Soulwałki Gospel Workshop zainauguruje koncert “Noc Uwielbienia”, na którym zobaczymy i usłyszymy amerykańskich gości festiwalu z towarzyszeniem znanego z poprzednich edycji SGW jazzowego zespołu Holy Noiz pod dyrekcją krakowskiego muzyka i dyrygenta Szymona Markiewicza. Wieczór wzbogaci multimedialna prezentacja prac suwalskich artystów fotografików z Suwalskiej Grupy Twórczej.
Osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi otrzyma podwójną wejściówkę na ten koncert. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, tj. 17.05 do godz. 11:00


Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie EM Soutache
ZAKOŃCZONY
Haft sutasz to niezwykle efektowna technika, która jest nowością w Suwałkach. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki możesz wygrać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie www.emsoutache.pl.
Em Soutache to biżuteria tworzona z miłości do piękna.
Bon do wykorzystania do 26.05 - na biżuterię gotową, nie dotyczy biżuterii na zamówienie.


Podwójna wejściówka na DFK 13: Uczciwy człowiek. Jednostka vs. machina
ZAKOŃCZONY
W majowym spotkaniu w DKF 13 film wyjątkowy. Kręcony prawie w konspiracyjnych warunkach w Iranie. Mohammad Rasoulof wiele ryzykując pokazał, jak wygląda zderzenie człowieka z bezduszną machiną państwową w jego kraju. Jednostka jest bez szans?
W konkursie za najlepszą odpowiedź jedna osoba wygra podwójną wejściówkę. Zgłoszenia przyjmujemy do 08.05.2019.


Podwójna wejściówka na Światła Broadwayu. Podróż do marzeń.
ZAKOŃCZONY
Jubileuszowy spektakl Studia Tańca Dance Academy, które w tym roku świętuje swoje pięciolecie, przeniesie nas w świat scen nowojorskiego Broadwayu. To porywające taneczną energią widowisko o młodych ludziach gotowych dla marzeń przekraczać najwyższe mury oraz wzruszającą opowieść o sile wiary w siebie i przyjaźni.
W konkursie za najlepszą odpowiedź jedna osoba wygra podwójną wejściówkę na spektakl. Zgłoszenia przyjmujemy do 10.05.2019.


Zestaw kosmetyków od firmy Rossmann
ZAKOŃCZONY
Firma Rossmann, największa sieć drogerii w Polsce swoim klientom oferuje szeroką gamę kosmetyków, akcesoriów oraz usług, zaś klubowiczom udzielają atrakcyjnych zniżek na produkty. Za najlepszą odpowiedź jedna osoba otrzyma zestaw firmowych kosmetyków.


2 kijki do selfie od portalu suwalki.info
ZAKOŃCZONY
Suwalki.info to portal informacyjny, cieszący się niesłabnącą popularnością. Od nas dowiesz się o wydarzeniach z Suwałk i okolic, znajdziesz pracę, umieścisz ogłoszenie i podyskutujesz z mieszkańcami. Cieszymy się, że jesteście z nami i raz na jakiś czas chcemy odwdzięczyć się drobnymi upominkami. Tym razem naszym wiernym użytkownikom mamy do zaoferowania kijki do selfie. Wystarczy odpowiedzieć na dwa krótkie pytania.


Stylowe, męskie akcesoria od firmy Recman
ZAKOŃCZONY
Odwiedzając salon Recman w Suwałkach w dniach 26-27 kwietnia, będziesz mieć okazję do skorzystania z 20% rabatu. Promocji podlegają wszystkie nieprzecenione produkty marki. Salon mieści się na ul. Noniewicza 59 w Suwałkach.
Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami i chociaż większość z was zamieni wówczas garnitur na T-shirt, już teraz możecie wygrać stylowe, męskie akcesoria. Nagrody w konkursie przekazała marka Recman, są to:
- I. miejsce: 1x perfumy Recman Black + gadżety
- II. miejsce: 1x spinki Recman + gadżety
- III. miejsce: 1x krawat + gadżety


Podwójna wejściówka na dowolny seans w Cinema Lumiere.
ZAKOŃCZONY
Cinema Lumiere zaprasza do kina :) Obecnie w repertuarze znajdują się takie tytuły jak: "After", "Hellboy" czy "Dumbo". Za poprawną odpowiedź jedna osoba wygra podwójną wejściówkę do kina na dowolny seans (do wykorzystania do końca kwietnia).


3 zestawy upominków od Wigierskiego Parku Narodowego
ZAKOŃCZONY
Wigierski Park Narodowy to jeden z najpiękniejszych zakątków Suwalszczyzny, urzekające krajobrazy z mozaiką jezior, rzek, lasów w pofałdowanym terenie. Jest to miejsce przyjazne miejscowym i turystom o każdej porze. W konkursie za poprawne odpowiedzi trzy osoby wygrają zestaw upominków od Wigierskiego Parku Narodowego.


3 zestawy nagród o wartości 200 zł od firmy Recman
ZAKOŃCZONY
Marka Recman to wzór nowoczesnej elegancji. Koncepcja marki narodziła się w 1986 roku, kiedy powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów angażujących się w prace nad poszczególnymi kolekcjami. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Za udzielenie poprawnych odpowiedzi trzy osoby otrzymają zestawy nagród o wartości 200 zł.


Torba upominków od firmy CELS
ZAKOŃCZONY
Firma CELS jest największą firmą w Polsce specjalizującą się w ocieplaniu domów pianką poliuretanową. W temacie izolacji natryskowych firma CELS działa nieprzerwanie od 2010 roku – oferując klientom sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń poddaszy, dachów, elewacji, fundamentów, tarasów oraz nietypowych konstrukcji przy użyciu pianki otwarto i zamknięto-komórkowej. Za poprawną odpowiedź jedna osoba otrzyma torbę z firmowymi upominkami.


2 vouchery na zakup wymarzonego apartamentu od Spółki Sobola Biel
ZAKOŃCZONY
Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna napawa Nas radością i entuzjazmem. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem tą pozytywną energią, a wiadomo, nic tak nie cieszy jak wyjątkowe oferty cenowe na wymarzone mieszkanie w Sobola Biel! Na 2 osoby, które odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe czeka voucher na zakup wymarzonego apartamentu z rabatem w wysokości 5%!


2 prysznice marki Cosmopolitan od San Studio
ZAKOŃCZONY
Firma „San Studio” zajmuje się głównie sprzedażą artykułów wyposażenia kuchni i łazienek, wykończeniowych i instalacyjnych z branży budowlano-remontowej oraz AGD. Oferuje szeroki wybór zlewozmywaków, baterii, ceramiki sanitarnej, kabin, wanien, również z systemami masażowymi, glazury i terakoty, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, grzejników, galanterii łazienkowej oraz sprzętu AGD w szczególności do zabudowy.
Za udzielenie poprawnych odpowiedzi 2 osoby otrzymają prysznic ręczny firmy Tempesta Cosmopolitan.Oleje domowe
Oleje domowe

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: