suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
suwalki.info
konkursy
Konkursy

Zaproszenia na koncert Julii Pietruchy
AKTYWNY
Good Taste Production zaprasza na koncert Julii Pietruchy, która szerszej publiczności jest znana jako aktorka filmowa i serialowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera piosenki w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.


Wejściówki na koncert Kuby Badacha
AKTYWNY
Jak brzmi utwór „Byłaś serca biciem” w nowej aranżacji? Już niedługo suwalczanie lubiący piosenki Andrzeja Zauchy będą mogli usłyszeć je w oryginalnym wykonaniu. W Suwalskim Ośrodku Kultury wystąpi bowiem Kuba Badach ze swoim podziękowanie dla Zauchy. W naszym konkursie możecie wygrać wejściówki na ten koncert.


Zaproszenia na koncert Big Daddy Wilson Trio
ZAKOŃCZONY
Zanim nadejdzie lipiec i ruszy 10. Suwałki Blues Festival czas na bluesową rozgrzewkę. Amerykański wokalista bluesowy Big Daddy Wilson, który odnosi sukcesy u naszych zachodnich sąsiadów, teraz wystąpi w Suwałkach. Podczas koncertu organizatorzy przedstawią gwiazdy tegorocznej edycji SBF i zapowiedzą konkurs Polish Blues Challenge 2018. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenia na koncert.


Zaproszenie na strzelnicę od Target Strzelnica Sportowa
ZAKOŃCZONY
Kałasznikowy, rewolwery czy pistolety - już od 25 lutego wszyscy, którym marzy się przygoda z bronią, będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu. Na ulicy Sportowej powstała właśnie najnowocześniejsza strzelnica w mieście. Właściciele zapraszają mieszkańców w każdym wieku. W naszym konkursie do wygrania jest zaproszenie na strzelnicę. Aby je wygrać wystarczy polubić profil Target Strzelnica Sportowa na facebook'u i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.


Bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere
ZAKOŃCZONY
Kinomaniaków wśród suwalczan nie brakuje. Obecnie w kinie wyświetlana jest „Ciemniejsza strona Greya”, „Zerwany kłos” czy „Lekarstwo na życie”. Znajdzie się też coś dla najmłodszych, którzy będą mogli obejrzeć m.in. „Balerinę” czy „Był sobie pies”. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere.


Zaproszenia na koncert RedRoom
ZAKOŃCZONY
Formacja RedRoom wystąpi w Black Pubie Komin. Zespół promować będzie materiał z nowego albumu, którego premiera przewidziana jest na wiosnę. Choć RedRoom ma na koncie trzy ogólnopolskie trasy koncertowe i niemal 200 koncertów, przed suwalską publicznością zaprezentuje się po raz pierwszy. W naszym konkursie możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert oraz płyty zespołu RedRoom.


Zaproszenia na Bal kostiumowy w Krainie Lodu
ZAKOŃCZONY
Gry i zabawy z nagrodami, konkurs na najlepszy strój, słodki poczęstunek – to wszystko czeka na dzieci i rodziców podczas Balu kostiumowego w Krainie Lodu organizowanego przez Przedszkole Little Star wraz z Restauracją Ludową. Już 10 lutego zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. W naszym konkursie do wygrania są trzy zaproszenia na Bal.


Zaproszenia na Bal Walentynkowy w Restauracji Ludowej
ZAKOŃCZONY
Już 11 lutego zapraszamy wszystkich zakochanych na Bal Walentynkowy organizowany przez Restaurację Ludową. Zabawa do białego rana połączona z wybornym poczęstunkiem to gwarancja udanego uczczenia Dnia Zakochanych. Restauracja Ludowa przygotowała 4 warianty uczestnictwa w Balu do wyboru. W naszym konkursie do wygrania jest po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy wariant.


Voucher na Wampirzy lifting od gabinetu Studio BC
ZAKOŃCZONY
Młodość, którą każdy z nas ma we krwi. Innowacyjny zabieg odmładzający i regenerujący każdy rodzaj skóry. "Wampirzy lifting"- zabieg osoczem bogatopłytkowym, polega na wstrzykiwaniu metodą mezoterapii pacjentowi jego własnej krwi. Długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry. Do wygrania voucher na ten właśnie zabieg warty 500 zł.Singiel Marcina Wisieckiego Sennsi
ZAKOŃCZONY
Karnawał to czas zabawy, a jak się bawić to przy odpowiedniej muzyce. „Graj Janek Graj” i „Balbina” - to tylko niektóre utwory Marcina Wisieckiego i zespołu Sennsi. Obecnie zespół intensywnie koncertuje, pracując jednocześnie nad wydaniem kolejnego, po „Angel”, albumu. W naszym konkursie możecie wygrać najnowszy singiel Marcina Wisieckiego Sennsi.


Bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere
ZAKOŃCZONY
Zima to doskonały czas, by wybrać się na filmowe premiery do kina. W najbliższym czasie w repertuarze będzie można znaleźć takie produkcje jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Ciemniejsza strona Greya”, czy „Lekarstwo na życie”. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na dowolny seans w Cinema Lumiere.


Zaproszenia na imprezę karnawałową do Hotelu Loft
ZAKOŃCZONY
Najgorętsze przeboje wszech czasów zabrzmią w sobotnią karnawałową noc, 28 stycznia, w Hotelu Loft. Udajcie się w muzyczną podróż pod hasłem największych hitów minionych lat! Gwarantowana świetna zabawa, konkursy z nagrodami i wyśmienite dania. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenia na karnawałową imprezę.


Zaproszenie na Galę Noworoczną
ZAKOŃCZONY
Największe przeboje operowe, musicalowe i światowe hity usłyszą suwalczanie podczas niedzielnej Gali Noworocznej. Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury stanie Alicja Węgorzewska i Voytek Soko-Sokolnicki. Wybitni artyści zaprezentują się w towarzystwie Suwalskiej Orkiestry Kameralnej. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenie na to wydarzenie.


Zaproszenia na koncert Aloszy Awdiejewa
ZAKOŃCZONY
Alosza Awdiejew to człowiek-orkiestra. Wybitny artysta łączy swoją wieloletnią karierę sceniczną z pasją i pracą na polach szeroko pojętej kultury i nauki. Już 13 stycznia wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury. Przy dźwiękach cygańskich i rosyjskich romansów przywoła smak zapomnianych już historii. Na własnej skórze odczujemy chłód nocy, jak i ciepło bijące z dogasającego ogniska. Nie zabraknie również odeskich i żydowskich piosenek ulicznych. Dla naszych użytkowników mamy zaproszenie na koncert.


Zegarek i bony upominkowe od firmy Goldrex
ZAKOŃCZONY
Biżuterią najchętniej obdarowujemy bliskie osoby. Chcemy im dać to, co najszlachetniejsze. Mnóstwo inspirujących pomysłów na prezent posiadają w swoim asortymencie sklepy jubilerskie Goldrex. W naszym konkursie do wygrania jest zegarek oraz cztery bony upominkowe o wartości 50 zł każdy. Wystarczy się popisać znajomością oferty firmy...


Upominki od Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.net
ZAKOŃCZONY
Portal Turystyczny Suwalszczyzna - www.suwalszczyzna.net jest największym i najczęściej odwiedzanym przez internautów serwisem turystycznym w regionie. Liczba zarejestrowanych w portalu ofert przekracza 1000 pozycji. Każdego dnia prezentowane w Portalu propozycje przeglądają setki internautów z kraju i zagranicy, którzy chcąc odwiedzić Suwalszczyznę, poszukują noclegu oraz atrakcyjnych miejsc, w których mogliby odpocząć. Specjalnie dla naszych użytkowników portal suwalszczyzna.net przekazał oprawioną fotografię Jarosława Lisiewicza. Praca została nagrodzona w konkursie fotograficznym "Wspomnienie Minionego lata".


Upominki od Internetowego Biura Nieruchomości
ZAKOŃCZONY
Internetowa Baza Nieruchomości to największy w regionie serwis zawierający oferty sprzedaży i kupna nieruchomości na terenie Suwalszczyzny, Podlasia a także Mazur. Aktualnie na stronie internetowej biura można znaleźć ponad 2200 ogłoszeń a każdego dnia pojawiają się kolejne. Dzięki profesjonalnej i skutecznej reklamie, oferty biura docierają do szerokiego grona potencjalnych klientów, nie tylko lokalnych ale też z całego kraju. Internetowa Baza Nieruchomości obsługuje wszelkiego typu transakcje związane z nieruchomościami. Działa na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, zapewnia profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Dla naszych użytkowników serwis ufundował album „Suwałki. Miasto i ludzie” oraz książka „Pod kloszem, czyli prognoza pogody”.


Zaproszenia na kręgle w MK Bowling
ZAKOŃCZONY
8 torów do gry w bowling, dobra muzyka, pyszna pizza i przyjazna atmosfera - właśnie to oferuje swoim gościom MK Bowling. Niedawno otwarty lokal zaprasza na kręgle osoby w każdym wieku. Dla użytkowników portalu suwalki.info funduje z kolei 10 wejściówek na kręgle.


Upominki od Wigierskiego Parku Narodowego
ZAKOŃCZONY
Wigierski Park Narodowy charakteryzuje się pięknem krajobrazu i bogactwem przyrody. Występuje w nim ponad 2000 gatunków zwierząt, w tym ponad 210 gatunków ptaków (160 lęgowych). Dla użytkowników portalu suwalki.info WPN ufundował 5 zestawów ciekawych upominków.


Zaproszenia na koncert Aloszy Awdiejewa
ZAKOŃCZONY
Alosza Awdiejew to człowiek-orkiestra. Wybitny artysta łączy swoją wieloletnią karierę sceniczną z pasją i pracą na polach szeroko pojętej kultury i nauki. Już 13 stycznia wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury. Przy dźwiękach cygańskich i rosyjskich romansów przywoła smak zapomnianych już historii. Na własnej skórze odczujemy chłód nocy, jak i ciepło bijące z dogasającego ogniska. Nie zabraknie również odeskich i żydowskich piosenek ulicznych. Dla naszych użytkowników mamy 2 podwójne wejściówki na to wydarzenie.


Karnety na siłownię w PWSZ
ZAKOŃCZONY
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach proponuje nie tylko bogatą ofertę edukacyjną. Miłośników sportu zaprasza do skorzystania z pracowni dydaktyczno-sportowej, w której do dyspozycji wszystkich zainteresowanych jest sala do aerobiku, sauna, jacuzzi i siłownia wyposażona w ponad 40 nowoczesnych narzędzi do ćwiczeń. W naszym konkursie do wygrania jest 10 miesięcznych karnetów na siłownię.


Rodzinny rejs po Wigrach od UKŻ Grot
ZAKOŃCZONY
Uczniowski Klub Żeglarski Grot w Suwałkach zaprasza wszystkie dzieciaki z Suwałk i okolic do spróbowania niesłychanej przygody z żeglarstwem! Instruktorzy nauczą, jak poskramiać żywioły powietrza i wody. Zawodnicy UKŻ Grot od kilkudziesięciu lat udowadniają, że suwalscy żeglarze należą do pierwszej ligi zajmując czołowe miejsca w regatach w Polsce, Węgrzech, Francji, Holandii, Anglii, a nawet Australii. W Klubie każdy może zostać Mistrzem Świata – wystarczy przyjść, spróbować, a wszystko jest możliwe! Specjalnie dla użytkowników portalu suwalki.info UKŻ Grot ufundował rodzinny rejs po Wigrach dla 6 osób, który będzie do wykorzystania w ustalonym terminie od początku czerwca do końca września.


Zaproszenia na desery do Yogoland
ZAKOŃCZONY
Yogoland to nowa formuła zdrowego, oryginalnego i smacznego deseru, który jest idealny dla osób dbających o swoje zdrowie oraz sylwetkę. Na ten i inne przepyszne desery zaprasza lokal Yogoland znajdujący się na I piętrze Centrum Handlowego Suwałki Plaza. W naszym konkursie do wygrania są dwie karty podarunkowe o wartości 15 zł do wykorzystania w suwalskim punkcie.Fototapeta z dowolną grafiką od Xpression
ZAKOŃCZONY
Fotoobraz i fototapeta to doskonały sposób na kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Wyraź siebie tworząc wnętrza, gdzie ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Wystarczy przesłać własne zdjęcie lub wybrane z milionów zdjęć na www.fotolia.com do Studia Xpression. Firma wykona symulację, jak dany obraz lub tapeta będzie prezentować się w twoim wnętrzu. W Świątecznym Konkursie możecie wygrać 4 m2 niesamowitej tapety samoklejącej Easy Stick, którą łatwo się przykleja i odkleja, nie naruszając ściany. Wydruk może być wykorzystany także jako aplikacja na meble.


Zaproszenia na Jubileuszowy Koncert Suwalszczyzny na bis
ZAKOŃCZONY
Kujawiak z oberkiem, tańce żydowskie, litewskie, a nawet bałkańskie będzie można zobaczyć podczas Jubileuszowego Koncertu Suwalszczyzny na bis. Już 28 stycznia tancerze ponownie zaprezentują pełnię swoich możliwości. W konkursie suwalki.info możecie wygrać wejściówki na to wydarzenie.


Stylowe zakupy w sklepie Vizayn
ZAKOŃCZONY
O tym, jak ważną rolę w kreacji odgrywają dodatki wiedzą chyba wszystkie panie. Oryginalne i stylowe torebki, szale, czapki czy biżuterię można znaleźć w sklepie Vizayn. W doborze tej najładniejszej pomoże sprzedawczyni Joanna, którą suwalczanie znają ze szklanego ekranu. Specjalnie dla użytkowników portalu suwalki.info sklep ufundował atrakcyjne nagrody. Biorąc udział konkursie możecie wygrać biżuterię oraz torebkę - kopertówkę.


Zaproszenia na uroczystą kolację w Dworku Hołny
ZAKOŃCZONY
Pstrąg z pieca w sakiewce z lodami chrzanowo-miętowymi, policzki wołowe czy krem z dyni to tylko niektóre dania, jakich możecie spróbować w restauracji Dworek Hołny. Położony w malowniczym miejscu lokal oferuje swoim gościom także liczne atrakcje, między innymi profesjonalną saunę parową i suchą. W naszym świątecznym konkursie Dworek Hołny ufundował dwa zaproszenia na uroczystą kolację dla dwojga.


Konsultacje z psychodietetykiem Joanną Gerwel
ZAKOŃCZONY
Konsultacje z psychodietetykiem to proces w którym krok po kroku rozwijasz swoje kompetencje – myśli, postawy i zachowania, które pozwolą Ci odzyskać równowagę i kontrolę w zakresie swojego zdrowia i odżywiania. Twoje ciało samo wróci do optymalnej wagi, jeśli Twoje przekonania i Twoje nawyki zmienią się na dobre. Tym razem jednak będzie to zmiana trwała – gdyż to Twoja psychika sama będzie jej chciała, a nie zostanie narzucona przez kolejną drakońską dietę. Psychodietetyk Joanna Gerwel zaproponuje wspólne wypracowanie nowych planów żywieniowych, zawierających świadome i dobrowolne decyzje, które kojarzą się z przyjemnością a nie wyrzeczeniem. W konkursie suwalki.info konsultacje wygrają 3 osoby.


3 zestawy wiejskich smakołyków od Cateringu Suwałki
ZAKOŃCZONY
Schab w sosie kremowym, mięsne wieżyczki, karkówka pod pierzynką po meksykańsku czy beczułki to tylko niektóre ze smakowitych propozycji Cateringu Suwałki. Co najważniejsze, wszystko przygotowane jest z produktów najwyższej jakości, często własnej produkcji. Potrawy przygotowywane przez firmę są w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, firma oferuje także kompleksowe przygotowanie imprez okolicznościowych. Specjalnie dla naszych użytkowników Catering Suwałki ufundował 3 zestawy wiejskich smakołyków o wartości 150 zł każdy. Idealna uczta na sylwestrowy wieczór.


Najnowszy singiel Marcina Wisieckiego Sennsi
ZAKOŃCZONY
„Graj Janek Graj” i „Balbina” - to tylko niektóre utwory Marcina Wisieckiego i zespołu Sennsi. Obecnie zespół intensywnie koncertuje, pracując jednocześnie nad wydaniem kolejnego, po „Angel”, albumu. Dla naszych użytkowników, przekazał 3 płyty z najnowszym singlem oraz smycze.Wygraj voucher na pizzę w Chilli Pizza
ZAKOŃCZONY
Większe rozmiary pizz (30 cm, 40 cm, 50 cm), stałe ceny i codziennie inna, atrakcyjna promocja... Tak! To Chilli Pizza! Smaczne pizze, pyszne sałatki i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą menu na www.chillipizza.pl. Natomiast sympatyków pizzy zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanym przez nas konkursie. A do wygrania są aż 3 vouchery na pizzę o rozmiarze 50 cm w Chilli Pizza, ul. Reja 2. Życzymy powodzenia!


Bilety na „Alicję w krainie czarów”
ZAKOŃCZONY
Pewnego popołudnia mała Alicja siedząc nad brzegiem rzeki ujrzała białego królika. Wyraźnie się spieszył i… A to ci dopiero! W kieszonce kamizelki miał zegarek na łańcuszku. Co było dalej? Czy Alicja odnalazła niezwykłego królika? Jakie spotkały ją przygody? Przyjdźcie – razem z babciami i dziadkami – i zobaczcie jak skończyła się ta historia. W Konkursowym Tygodniu możecie wygrać zaproszenia na spektakl.


Vouchery od WOSIR Szelment
ZAKOŃCZONY
Jak zima i sport to oczywiście narty, a jak narty to WOSIR Szelment. Kompleks wyciągów narciarskich WOSIR Szelment leży na pograniczu gmin Jeleniewo i Szypliszki. Ośrodek ma do zaoferowania siedem wyciągów i przenośnik taśmowy, lodowisko naturalne, trasy biegowe, snowpark, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. WOSIR Szelment może pochwalić się również atrakcjami letnimi - elektrycznym wyciągiem nart wodnych, parkiem linowo-wspinaczkowym, polem do paintball'a, wypożyczalnią rowerów oraz 18-to dołkowym polem do minigolfa. W Konkursowym Tygodniu możecie wygrać dwa vouchery, które można wymienić na karnety na podjazdy.


Sesja zdjęciowa od www.mhrstudio.pl
ZAKOŃCZONY
www.mhrstudio.pl oferuje Państwu niezapomniane chwile uwiecznione na wspaniałych fotografiach. Specjalizujemy się głównie w fotografii ślubnej, realizujemy sesje plenerowe, dziecięce, rodzinne oraz portrety. W fotografiach staramy się zamrozić jak najwięcej emocji i uczuć aby można było do nich zawsze powrócić po latach. Pracujemy na najlepszym sprzęcie fotograficznym firmy NIKON. W świątecznym konkursie suwalki.info zapraszamy na rodzinną lub indywidualną zimową sesję portretową.Zdjęcie wykonane przez Huberta Stojanowskiego
ZAKOŃCZONY
Hubert Stojanowski od lat na fotografiach i filmach promuje piękno Suwałk i Suwalszczyzny. Swoją miłością do przyrody, historii i kultury zaraża wszystkich dookoła. Fotografie wykonuje z lądu, powietrza i spod wody, dlatego każda z nich jest inna i wyjątkowa. Użytkownikom portalu suwalki.info Hubert Stojanowski przekazał fotografię wyróżnioną w kategorii krajobraz 10. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic - Przedwiośnie nad (dosłownie) jeziorem Szurpiły w okolicy Góry Zamkowej.KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę?
Tak, całkowitym
Tak, ale w ograniczonym zakresie
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: