suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Imprezowo-koncertowe powitanie wiosny
Imprezowo-koncertowe powitanie wiosnyWeekendowe imprezy rozpocznie tym razem karaoke. Podczas ostatnich dni tego tygodnia interesujące propozycje znajdą zarówno fani disco polo, jazzu, jak i muzyki poważnej. Tydzień imprez zakończy pokaz mody z udziałem profesjonalnych modelek.

W dzisiejszy wieczór każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda i zaśpiewać na scenie w pubie BRAMA. Impreza startuje o godzinie 19.00. Natomiast Suwalska Scena Muzyczna – PREZENTACJE zaprasza dziś na Koncert zespołu Projekt Północny-Wschód, który rozpocznie się o godz. 20:00. Ponadto, już tradycyjnie w czwartek, lekką i łatwą muzykę disco polo w Fantasy Park zaserwuje Szymon Kozicz.

W piątek witać wiosnę na jazzowo będzie restauracja Einstein. Standardy jazzowe wykonają dla gości lokalu Zymek Szulc (perkusja) i Piotr Kraśko (instrumenty klawiszowe). Coś dla siebie znajdą też 25 marca miłośnicy muzyki poważnej. Klub Garnizonowy zaprasza na koncert pt. „Świat Waltorni”. Ze stowarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej „Camerata dell’Arte” pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego wystąpi „Corno Duo” – duet waltornistów: Tomasz Czekała i Siarhei Yanowich. W programie utwory W. A. Mozarta, L. van Beethovena i G. Rossiniego. Początek godz. 19:00.

Na „Imprezowy piątek” zaprasza BRAMA, gwarantując świetną muzykę, wyborny klimat, wirujące światła i piwo za pół ceny. W sobotę pub proponuje natomiast „Szaleństwo parkietu”. Z kolei Fantasy Park zachęca do udziału w piątek w imprezie z muzyką drum & bass, a w sobotę na dyskotekę przy muzyce serwowanej przez Dj Hołka i Simona.

W niedzielę, 27 marca, w C.H.R. Suwałki Plaza odbędzie się „Dzień mody i urody”. Najnowsze kolekcje na wiosnę/lato dla dorosłych, młodzieży i dzieci zaprezentują najemcy Centrum Handlowego. Oprócz pokazu przewidziano wiele innych atrakcji oraz konkursy z nagrodami.

Więcej imprez w Suwałkach i na Suwalszczyźnie – www.imprezy.suwalki.info

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na Koncert SUM - zespół Closterkeller. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@suwalki.info
Źródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY


Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- supcia
Niezłe imprezki sie szykują... :)
autor:~tina

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


azet | 24.03.2011
ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: