suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
W Józefinki na parkiet i na stok
W Józefinki na parkiet i na stokWeekend zapowiada się interesująco. Kilka najbliższych dni będzie też okazją, by pobawić się na parkiecie. Imieniny św. Józefa są traktowane przez wiele osób jak jednodniowy odpust. Suwalskie kluby, lokale i dyskoteki przygotowały specjalne propozycje dla spragnionych dobrej zabawy.

Studio Dziecięcej Zabawy Teatralnej FANTAZJA zaprasza w czwartek o 16.30 do Młodzieżowego Domu Kultury. Wieczorem będzie się sporo działo. 17 marca o 21.00 Fantasy Park zaprasza na Dzień Świętego Patryka. Na gości lokalu czeka irlandzka muzyka, tradycyjne zielone piwo i drinki. Piwiarnia Warka zaprasza o 20.00 na koncert formacji Flesh Creep. Członkowie tego zespołu grają i grali w ważnych zespołach tego regionu kraju, takich jak Same Nazwiska, Światło Świec, Night Come, Wniebowcięci, Shamrock i inne.

Koncert wiosenny w Einsteinie, czyli jazz tradycyjny w wykonaniu Zymka Szulca i Bogdana Kraśko. Początek występu o 19.00. Na tańce i dobrą zabawę zaprasza w piątek Pub BRAMA. O godz. 20.00 rozpocznie się tam noc muzyki, która napompuje WAS na następny tydzień... Brama zapewnia świetna zabawę i dokonały klimat, kolorowe drinki w bajecznej atmosferze, doskonała obsługa.

Najmłodsi powinni wybrać się w piątek na spektakl „O Krasnoludkach i Sierotce Marysi”. Przedstawienie odbędzie się w sali granatowej ROKiS, ul. T. Noniewicza 76, godz. 9:00 i 11:00. Będzie to spektakl w wykonaniu Teatru „Lustro”, zrealizowany w ramach projektu „Dorosnąć do roli – warsztaty teatru dla najmłodszych”.

Józefinki w Restauracji Einstein już w sobotę o 19.00. O dobrą muzykę i dobrą zabawę zadba DJ Pagan. Szalona Noc 30+ to już propozycja BRAMY. W sobotę o 20.00 lokal zaprasza na imprezę dedykowaną przede wszystkim młodzieży lat 80 ;-). BRAMA chce przypomnieć tą muzyką klimaty tamtych czasów... szalonych lat młodości!!!

Zawody o Puchar Wiosny to ostatnia okazja dla narciarzy i snowboardzistów, by poszusować na stoku. Początek zmagań o 11.00. Ma być na wesoło. Mile widziane ciekawe przebrania.

Więcej imprez w Suwałkach i na Suwalszczyźnie – www.imprezy.suwalki.info

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania trzy karnety na kręgle lub bilard w Fantasy Park. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@suwalki.info
Źródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Nie znamy się...
Smęty, chyba nie wiesz co Piszesz... Jeżeli nie znasz takich nutek jakie wczoraj w plazie leciały to radze do Bakałarzewa na diskopolo ...
autor:~OPEL LESZCZ :)
- lipa
slaby ten DZien Sw Patryka w Plazie ;( Dj zamiast puszczac fajna , szybka, zwawa irlandzko-celticka muze gral jakies smuty! Przez to po...
autor:~opel
- do xz
to se pość
autor:~antek

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 17.03.2011Wywiady

F.H.U. "HYDRAULIK"
JCB mlot hydrauliczny uslugi

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: