suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Weekend dobrej zabawy
Weekend dobrej zabawyJak co tydzień suwalskie instytucje kulturalne, kluby i lokale przygotowały wiele propozycji dla mieszkańców miasta. Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie – tanecznie, muzycznie, sportowo. W konkursie portalu suwalki.info można wygrać atrakcyjne nagrody.

Już w czwartek Pub Brama zaprasza miłośników śpiewania na Czwartkowe KARAOKE. Jeśli marzysz o tym, aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda, ta impreza jest z pewnością dla Ciebie. Karaoke rozpocznie się o godzinie 20.00. Popołudniowe spotkanie w Plazie zainteresuje fanów piłki nożnej. O godzinie 17.00 odbędzie się prezentacja piłkarzy Wigier Suwałki. Imprezie towarzyszyć będą liczne konkursy, m.in. wybór najlepszej bramki sezonu oraz pokaz freestyle.

Piątkowy wieczór zapowiada się nie mniej ciekawie. Pub Brama zaprasza na cykl imprez zatytułowany „Taneczny Piątek w BRAMIE”. Lokal przygotował z tej okazji kilka promocji dla suwalczan. Początek szaleństwa na parkiecie o godzinie 20.00. Osoby, które pojawią się przed 20.00, nie będą musiały wpłacić za wejściówki. W restauracji EINSTEIN o tej samej godzinie rozpocznie się dyskoteka dla 30-latków. Rezerwacji stolików można dokonać telefonicznie (dzwoniąc pod numer 87 563 07 73).

W piątek 11 marca w Suwałkach zabrzmi też muzyka klasyczna w najlepszym wydaniu. O godzinie 19.00 w Klubie Garnizonowym przy ulicy Wojska Polskiego odbędzie się koncert „Na Strunach Skrzypiec - wybitni skrzypkowie w Suwałkach”. Tego wieczoru suwalczanie będą mogli posłuchać utworów W.A Mozarta oraz F. Schuberta w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej „Camerata dell’Arte” pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego. Bilety normalne w cenie 8 zł, ulgowe dla młodzieży 6zł oraz 4zł dla emerytów i rencistów do nabycia w Informacji ROKiS pod numerem tel. 87 566 42 11, w godz. 8.00-18.00 oraz przed koncertem.

Piątkowy i sobotni wieczór można będzie spędzić też w Fantasy Park. Lokal zaprasza na dyskotekę. Zabawa trwa do samego rana przy muzyce zapewnionej przez Dj Hołka i Simona. W barze czeka szeroki wybór drinków i napojów.

Miłośnicy fotografii w piątek o godzinie 17.00 nie powinni ominąć wystawy prac Krzysztofa Mierzejewskiego „Magia Obiektywu”. Wernisaż odbędzie się w Galerii PAcamera. Zdjęcia prezentowane przez znanego fotografa balansują na krawędzi realizmu i kreatywizmu, jego prace charakteryzuje „magiczny” sposób pokazywania rzeczywistości. Wcześniej (o godzinie 11.00) CHR Suwałki Plaza zaprasza na wystawę prac związanych z Wigierskim Parkiem Narodowym, której będą towarzyszyć zajęcia przyrodnicze, gry oraz różne zabawy. W związku z tym, że rok 2011 jest Międzynarodowym Rokiem Lasów, ogłoszony zostanie konkurs plastyczny o tematyce leśnej, w którym przewidziano atrakcyjne nagrody.

W sobotę o godzinie 10.00 w granatowej Sali ROKiS przy ulicy Noniewicza 71, rozpoczną się eliminacje do 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W eliminacjach wystąpią recytatorzy z Suwałk i powiatu suwalskiego, najlepsi uczestnicy pojadą na eliminacje wojewódzkie do Białegostoku. Wieczorem też będzie się sporo działo. „Sobota w Pubie Brama” to wyśmienita propozycja dla suwalczan, którzy lubią bawić się przy różnorodnej muzyce. Ta noc w Bramie będzie Dj’skim koktajlem podawanym na wiele muzycznych sposobów. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00.

W niedzielę - 13 marca o godzinie 12.00 w Plazie odbędą się Drugie Suwalskie Targi Ślubne, podczas których przyszli nowożeńcy będą mogli obejrzeć wszystko, co jest związane ze ślubem: limuzyny, suknie ślubne, obrączki, torty weselne, wiązanki, dekoracje oraz wiele innych. Udział w targach zapowiedziało kilkudziesięciu wystawców. Osoby planujące założenie rodziny będą mogły zapoznać się z aktualnymi ofertami mieszkaniowymi na stoisku Internetowej Bazy Nieruchomości. Kolejną atrakcją podczas targów będzie pokaz wicemistrza Polski barmanów Mariusza Grzesika, który będzie prowadził całą imprezę.

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania trzy karnety na kręgle lub bilard w Fantasy Park. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzymają osoby, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@suwalki.info

Więcej: www.imprezy.suwalki.infoŹródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Post!
Siedzieć w domu, post mamy ;)
autor:~Edzia
- same imprezy
jednym słowem Post pełną gębą :P
autor:~pawel
- same hity
jak zwykle super imprezy, az nie wiem, co wybrac
autor:~Olga

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kinga | 10.03.2011Wywiady

INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW INDECO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: