suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Atrakcje na najbliższy weekend
Atrakcje na najbliższy weekendJak co weekend suwalskie kluby i lokale przygotowały liczne atrakcje dla mieszkańców miasta. Najbliższy weekend zapowiada się koncertowo. W cotygodniowym konkursie suwalki.info nie zabraknie atrakcyjnych nagród. Już teraz do wygrania wejściówki na dzisiejszy koncert Grażyny Łobaszewskiej.

W czwartek w restauracji "Na Starówce"o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert znanej wokalistki Grażyny Łobaszewskiej. Kompozytorka zaśpiewa piosenki z repertuaru Czesława Niemena w nowym opracowaniu, które znajdują się na jej najnowszej płycie "Dziwny jest..." Piosenkarce towarzyszyć będzie pochodząca z Tczewa grupa AJAGORE.

W tym samym dniu pub Brama zaprasza miłośników śpiewania na KARAOKE W BRAMIE, które zacznie się o godzinie 20.00. W piątek o godzinie 20.00 w restauracji EINSTEIN odbędzie się impreza dla 30-latków. Kolejną propozycją na piątkowy oraz sobotni wieczór jest dyskoteka w Fantasy Park, na której atrakcji muzycznych będą dostarczali Dj Hołek oraz Simon. Pub BRAMA również ma swoją propozycję taneczną dla suwalczan i zaprasza na Friday Night Fever. Na imprezie, która rozpocznie się o 20.00 będzie można bawić się przy hitach z pierwszych miejsc list przebojów. Ciekawą propozycją na sobotę jest Electro w BRAMIE. O godzinie 20.00 ropocznie się impreza w świetnym klubowym klimacie.

W piątkowy wieczór nie zabraknie również kulturalnych wydarzeń. W suwalskim ROKiSie odbędzie się wernisaż wystawy Wiesława Osewskiego, który rozpocznie się o godzinie 17.00 w Galerii Chłodna 20. Natomiast o godzinie 19.00 Klubie Garnizonowym przy ul. Wojska Polskiego będzie można posłuchać utworów m.in. G. Bacewicz, E. Tansmana i P. Constantinescu w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej „Camerata dell’Arte” pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego.

W sobotę na hali OSiR o godzinie 18.00 odbędzie się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Suwałk za rok 2010 - "Włócznia Jaćwingów". Imprezie towarzyszyć będzie bal charytatywny, z którego dochód jest przeznaczony na dofinansowanie kosztów organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Suwałkach. Również w sobotę w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki o godzinie 18.00 ropocznie się misterium "Girlandeja darów". Wstęp na zaproszenia.

W niedzielę Teatr Amatorski w Suwałkach "Grupa Kłusowników- Straż Przednia" im. Karola Wojtyły świętuje swoje 30-lecie. Z tej okazji w kościele pw. św. Kazimierza Królewicza o godzinie 18.00 przed publicznością wystąpią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Od godziny 16.00 do 21.00 Klub Seniora z siedzibą przy ul. Noniewicza 83 zaprasza na wieczorek taneczny, przy muzyce dawnej, z akordeonem, perkusją i przyspiewkami. W Młodzieżowym Domu Klutury odbędzie się Niedziela Teatralna. O godzinie 17.30 młodzi aktorzy zaprezentują monodramy Teatru Efemerycznego nagrodzone na VIII Ogólnopolskich Spotkaniach z Monodramem “O Złotą Podkowę Pegaza”.

--- UWAGA KONKURS! ---


Dwie pierwsze osoby, które prześlą swoje imię, nazwisko i numer telefonu na adres konkurs@suwalki.info wygrają pojedyncze wejściówki na koncert Grażyny Łobaszewskiej, która już dziś wystąpi w Suwałkach.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- BUENO CLINIC W FANTASYPARK
Legenda, przyjaciel Maxa Farenhida i Dj Hubertusa - BUENO CLINIC w Fantasy w sobote, wjazd 10 pln, panie 18+ panowie 21 + Będzie balet ...
autor:~BUENO CLINIC
- .
E tam, gadanie. Przynajmniej oprócz rozrywek duchowych, można też skorzystać z tych dla ciała - wybrać się na narty na Szlment albo cho...
autor:~Zimolubny
- re
Zapowiada się cąłkiem ciekawey weekend, tylko temperatura mogłaby trochę odpuścić.
autor:~bezdomnyzpiwnicypodbaranami

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


midas | 24.02.2011Wywiady

UNIWERSUS
KURSY OBSŁUGI KAS FISKALNYCH

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: