suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Muzyka, taniec i narty
Muzyka, taniec i nartyMieszankę muzyczno-taneczną przygotowały na weekend suwalskie kluby, z kolei zimowe centrum w Szelmencie serwuje to wszystko z domieszką sportu. Atrakcji będzie więc co niemiara. W konkursie suwalki.info jak zwykle interesujące nagrody.

InPuls w Fantasy Parku wystąpi w czwartek (17.02) o godz. 21.00. Koncert odbędzie się w ramach cotygodniowych imprez z muzyka łatwą, lekką i przyjemną. Czwartkowe KARAOKE w BRAMIE
już tradycyjnie rozpocznie się o godz. 20.00. Będzie to prawdziwa uczta dla miłośników śpiewania. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć się jak gwiazda na scenie.

Otwarcie wystawy zdjęć Zespołu Pieśni i Tańca "Suwalszczyzna" to kolejna propozycja na czwartkowe popołudnie. W Galerii NA MARMURACH w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki w Suwałkach o godz. 18.00 będzie można powspominać realizację projektu "Kultura regionów", w którym wziął udział również zespół "Dainava" z Litwy. Na wernisaż wystawy „Poeci z krainy Nord” zaprasza w piątek Muzeum im. Marii Konopnickiej (ul. Kościuszki 31). O godz. 17.00 rozpocznie się prezentacja ekspozycji, na którą składają się sylwetki 25 autorów różnych pokoleń – od Leszka Aleksandra Moczulskiego (ur. 1938) i Erwina Kruka (ur. 1942) po Michalinę Janyszek-Kujawę (ur. 1985) i Mariusza Więcka (ur. 1983) – związanych miejscem urodzenia z Północą.

Dyskoteka w Fantasy Parku to taneczna propozycja na piątkowy wieczór. Zabawa trwa do samego rana przy muzyce zapewnionej przez Dj Hołka i Simona. Dyskotekowe piątki w Restauracji EINSTEIN i Just Dance w BRAMIE to kolejne imprezy, których motywem przewodnim będzie dobra zabawa. Jeśli ktoś nie ma ochoty na szaleństwo na parkiecie, na pewno zwróci uwagę na koncert Aloszy Awdiejewa, który odbędzie się w piątek w Restauracji NA STARÓWCE (godz. 19.00).

Retro Party w Fantasy Parku już w sobotę. O godz. 21.00 w lokalu królować będą same hity z lat 80-tych i 90-tych. Czeka porządna dawka najlepszej muzyki z poprzedniego stulecia. Mnóstwo zabawy i promocji. AFTER 30!, czyli Szaleństwo Sobotniej Nocy w BRAMIE w sobotę o 19.00. Sobotni wieczór w Amon-Ra to propozycja dla kobiet. O 20.00 atmosferę podgrzeje striptizer.

A już w niedzielę II Międzynarodowy Bieg Narciarski o Puchar Bieguna Zimna. Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza już godz. 11.00. Odbędzie się tam wyjątkowa impreza. Organizatorzy spodziewają się nie tylko biegaczy z całego kraju, również zawodników z Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Krajów Nadbałtyckich i Skandynawskich. Na linii startu może stanąć nawet 300 osób. Dodatkowe atrakcje to koncerty, m.in. występ formacji SENNSI z Suwałk, przejażdżki psimi zaprzęgami, konkursy z nagrodami, namiot z atrakcjami dla dzieci i wiele, wiele innych. Dla każdego znajdzie się coś interesującego – zabawa trwa przez cały dzień.

Na bal karnawałowy dla najmłodszych zaprasza Grupa Nieformalna „Suwalszczyzna +” i Kawiarnia „Shrek” (ul.Jana Pawła II 8/lok.3). Wspaniała zabawa w kostiumach (przebrania są oczywiście mile widziane) i podsumowanie konkursu na najładniejsze rysunki już w niedzielę w godz. 15.00-17.00.

Więcej informacji: www.imprezy.suwalki.info

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania przejażdżki psim zaprzęgiem z Darkiem Morsztynem – „Biegnącym Wilkiem” i 5 składanek muzyki dance z przebojem „Angel” w wykonaniu grupy „SENNSI”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrody otrzyma 5 osób (rodzice + dziecko), które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@suwalki.infoŹródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJ


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 17.02.2011Wywiady

UNIWERSUS
KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT.

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: