suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Muzyka i sport na weekend
Muzyka i sport na weekendDyskotekowe szaleństwo, jazz na zimowo, muzyka klasyczna w wykonaniu „Cameraty dell'Arte” i solistów Opery Narodowej i Kameralnej, a także propozycje sportowe to oferta na zbliżający się weekend w mieście. W cotygodniowym konkursie suwalki.info do wygrania zaproszenie na spektakl z udziałem Katarzyny Figury.

Koncert Noworoczny, który odbędzie się w auli PWSZ, ul. Noniewicza 10 o godz. 18.00, rozpocznie czwartkowy muzyczny wieczór w Suwałkach. Koncert noworoczny „Najsłynniejsze Arie Świata” w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej Camerata Dell`Arte pod dyrekcją Kazimierza Dąbrowskiego będzie okazją do wysłuchania utworów wykonywanych przez Magdalenę Idzik (sopran) – solistkę Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie oraz Tomasza Garbarczyka (tenor) – solistę Warszawskiej Opery Kameralnej.

Zimowe koncerty jazzowe w restauracji EINSTEIN to propozycja Restauracji Einstein ul. Kościuszki 82, która zaprasza na godz. 19.00. Jazzowe aranżacje utworów wykonają specjalnie dla gości lokalu Bogdan Kraśko - klawisze oraz Zygmunt "Zymek" Szulc – perkusja.

Czwartkowe KARAOKE w BRAMIE rozpocznie się w czwartek o godz. 20.00. BRAMA serdecznie zaprasza wszystkich, którzy mają ochotę pośpiewać. Pub zapewnia profesjonalne podkłady muzyczne i prowadzenie, a także cztery mikrofony z kamerą pogłosową.

Dyskotekowe piątki w Restauracji EINSTEIN już od 20.00. Jeżeli masz 30 lat i więcej ta impreza jest właśnie dla Ciebie. Dyskoteka w Fantasy Parku to zabawa trwa do samego rana przy muzyce zapewnionej przez Dj Hołka i Simona. Impreza w piątek i sobotę.

Karnawałowy piątek w Pubie BRAMA rozpocznie się o godz. 20.00. Będzie to impreza z przechodzącą ludzkie pojęcie dawką muzyki disco housed, vocal house, latino house, a także electro.

Karnawałowa zabawa w Plazie to propozycja dla milusińskich na sobotnie popołudnie. W centrum Suwałki Plaza od godz. 16.00 wszystkie maluchy mogą liczyć na doskonałą zabawę, gry, konkursy, popisy akrobatyczne, sztuczki magiczne oraz wiele innych atrakcji.

Szaleństwo Sobotniej Nocy - AFTER 30! to kolejna impreza w Pubie Brama. Od godz. 19.00 w lokalu rozpocznie się Wielkie Imprezowanie. Nie traćcie zatem czasu, nie zapadajcie w sen zimowy, tylko Bawcie się w BRAMIE.

W najbliższych dniach nie zabraknie też propozycji sportowych. Zimowa przygoda z PTTK to już kolejna atrakcja dla wielbicieli nart biegowych. Zbiórka uczestników odbędzie się w niedzielę na parkingu przy siedzibie WPN w Krzywem o godz. 11.00. Wyprawę narciarską szlakami Wigierskiego Parku Narodowego zakończy ognisko w "Dziupli" - z kiełbaskami oraz gorącą herbatą i kawą.

Slalom gigant o Puchar Dwóch Wójtów – Gminy Jeleniewo i Gminy Szypliszki to także oferta sportowa na niedzielę. Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zawody o godz. 11.00. Emocje, nagrody i dobra zabawa gwarantowane.

Mistrzostwa Suwałk w szachach już w niedzielę. Zawody rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają do 14.00. Szachiści powalczą o Puchar Prezydenta Suwałk, Rektora WSSM, Kanclerza WSSM i Dyrektora SP nr 11 już wkrótce. W turnieju może wystartować każdy.

Więcej informacji i wydarzeń: www.imprezy.suwalki.info

KONKURS


W konkursie Biuletynu Informacji Kulturalnej do wygrania zaproszenie dla dwóch osób na spektakl „Gąska”. Będzie to przedstawienie z udziałem Katarzyny Figury, gorzka komedia opowiadająca o życiu w prowincjonalnym teatrze, o artystach walczących o karierę ale przede wszystkim o własne szczęście. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail w Biuletynie Informacji Kulturalnej Suwalszczyzny - na stronie www.suwalszczyzna.net/biuletyn lub www.imprezy.suwalki.info i odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie przesłane w BIKS wraz z informacją o najbliższych imprezach. Nagrodę otrzyma osoba, która najszybciej prześle prawidłową odpowiedź mailem na adres: [email protected]Źródło: BIULETYN INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnych imprezach kulturalnych
w regionie?

Zapisz się do BIULETYNU INFORMACJI KULTURALNEJ SUWALSZCZYZNY- TUTAJDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Dlaczego nie ma zawodów,
o plagiat kanclerza?
autor:~zausznik

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 13.01.2011
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Gawrych Ruda III - program na bajkowe wakacje 2018...

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: