suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Nasi pływacy najlepsi w województwie
Nasi pływacy najlepsi w województwieSuwalscy pływacy dzień przed Wigilią - 23 grudnia w Białymstoku wzięli udział w zawodach pływackich o Mistrzostwo Województwa Podlaskiego. Zawody te odbywały się w 20 konkurencjach w 6 kategoriach wiekowych, w których suwalscy pływacy zdobyli aż 43 tytuły mistrzowskie, 28 tytułów wicemistrzowskich i 19 trzecich miejsc.

W klasyfikacji medalowej nie było im równych. Suwalczanie wywalczyli w sumie 90 krążków i drużynowo zajęli I miejsce. Przed rozpoczęciem startów w tych zawodach odbyło się podsumowanie zawodów z cyklu Grand Prix województwa podlaskiego składającego się z 5 tur zawodów (Sokółka, Suwałki, Bielsk Podlaski, Augustów, Suwałki,). W tej edycji Grand Prix również brylowali pływacy suwalskiego MUKS „OLIMPIJCZYK”, zajmując miejsca w czołówce.

- Podsumowując starty pływaków suwalskiego MUKS „OLIMPIJCZYK” można uznać, że rok 2010 był rokiem udanym. Zawodnicy, podopieczni Edwarda Deca, Celiny Szmajdy, Katarzyny Salweckiej, Mirosława Zajko, Romana Wieczorka i Łukasza Drucisa, odnosili sukcesy nie tylko w regionie północno-wschodniej Polski, lecz także na arenach basenowych w Europie i naszego Kraju i zdobywali narody w postaci tytułów mistrzowskich, wicemistrzowskich oraz medalowych pozycji, godnie reprezentując swoje miasto. Niejednokrotnie ustanawiali nowe rekordy czasowe oraz czasy życiowe – uważa Zdzisław Olszak z MUKS „Olimpijczyk”.

Źródło: MUKS "Olimpijczyk"Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Pływakom i trenerom MUKS Olimpijczyk życzę
Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu. Pełnego prezentów Mikołaja powozu, a poza tym dużo zdrowia i samych sukc...
autor:~Sympatyk

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 24.12.2010
SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ Teresa Witkowska
HOME STAGING

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: