suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Z Wigier do Widzewa
Z Wigier do WidzewaSebastian Radzio, 19-letni pomocnik suwalskich Wigier, został piłkarzem łódzkiego Widzewa. Piłkarz podpisał z klubem ekstraklasy trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. Młody piłkarz był jesienią jednym z podstawowych graczy Wigier. W siedemnastu meczach strzelił 5 goli.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejny nasz piłkarz trafił do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mamy nadzieję, że szybko wywalczy sobie miejsce w wyjściowym składzie Widzewa - mówi Dariusz Mazur, dyrektor suwalskiego klubu.

Mazur nie chce zdradzić kwoty transferu. Mówi jedynie, że jest bardzo zadowalająca. - Wigry pozyskały dodatkowe, niemałe pieniądze na dalszą działalność, a Widzew bardzo perspektywicznego gracza - kwituje.

Radzio, wychowanek Sparty Augustów, był już na testach w Widzewie przed rokiem. Jednak dopiero niedawno powtórna wizyta tego zawodnika w Łodzi zaowocowała transferem.

Być może Radzio nie jest jedynym zawodnikiem, który zimą opuści Wigry. Pod znakiem zapytania ciągle stoi przyszłość Rosjanina Andrieja Usacheva. Mimo zainteresowania ze strony znanych klubów, nie ma jeszcze konkretnych decyzji w jego sprawie.

Źródło: www.wigrysuwalki.eu

Fot. Wojciech Otłowski - www.wojciech-otlowski.pl


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 23.12.2010
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: