suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Do aquaparku już dziś
Do aquaparku już dziśAquapark będzie dostępny dla wszystkich suwalczan i gości z okolicznych miejscowości już od wtorku. Basen rekreacyjny, 3 whirlpoole, dwutorowa zjeżdżalnia rodzinna o długości 15m czy dwie zjeżdżalnie rurowe o długości 112 m, a także mnóstwo innych atrakcji będzie można wypróbować po południu.

Otwarcie aquaparku zaplanowano na godz. 17.00. Długo oczekiwana atrakcja przejdzie „chrzest” już we wtorek. Tu dobrej zabawy nigdy nie powinno zabraknąć, bo w kompleksie przy ul. Jana Pawła II kryje się mnóstwo atrakcji i nowości. Będzie sklep sportowy, bar suchy i mokry (w części basenowej), a nawet gabinet fryzjersko – kosmetyczny, gdyby któryś z gości poczuł nieodpartą potrzebę poprawienia swojego wizerunku.

W części basenowej będzie można skorzystać z basenu rekreacyjnego, basenu do nauki pływania, gdzie nawet najmłodsi mogą czuć się bezpiecznie. W tym fragmencie kompleksu są też 3 whirlpoole (każdy na 5 osób), dwutorowa zjeżdżalnia rodzinna o długości 15 m, zjeżdżalnia rurowa otwarta o długości 62m i dwie zjeżdżalnie rurowe o długości 112 m, a także basen rekreacyjny o głębokości od 0,75m do 1,2m ze sztuczną rzeką i 4 leżankami z masażem podwodnym oraz 3 masażami podwodnymi w ścianach bocznych i kaskadą wodną, 3 gejzerami i parasolem wodnym.
 
Zrelaksować będzie można się też na saunach. Goście aquaparku mogą wybierać między sauną fińską (suchą) a łaźnię rzymską (parową). W centrum saunowym znajdziemy też: łaźnię parową, łaźnię aromatyczną, saunę na podczerwień, saunę suchą (fińską), sanarium i grotę solną.

To wciąż nie wszystkie atrakcje. Wystarczy wspomnieć o części sportowej, w której znajduje się siłownia i sala fitness.

Sprawdź cennik

Fotorelacja z otwarcia już wkrótce.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Jest może
wszystko jak mówią :) Ale według mnie barkuje jeszcze trybuny przed aqua parkiem dla licznej widowni, czyżby projektanci zapomnieli ? c...
autor:~AD
- cennik jest w linku
w tresci artykulu
autor:~zyga
- sanacja stawiała sławojki !!
to było osiagniecie samego generała Sławoja.
autor:~prezes kondominium

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 21.12.2010
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
NAJBOGATSZE WZORNICTWO

Reklama

REKLAMA
Czy jesteś za likwidacją straży miejskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: