suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Co dalej z browarem?
Co dalej z browarem?Budynek Browaru Północnego niszczeje w oczach. W sprawie pustostanu kilkakrotnie interweniował Urząd Miasta w Suwałkach – jak dotąd bezskutecznie. Właściciel obiektu co prawda nie ma jeszcze sprecyzowanych planów, ale zapewnia, że wkrótce zrobi tam porządek.

Suwalski ratusz niejednokrotnie domagał się od firmy „Sulimar”, właściciela obiektu zabezpieczenia terenu i budynku dawnego browaru. Prośby nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Browar stał się z czasem prawdziwym utrapieniem mieszkańców ulicy Wigierskiej. Dopóki było co niszczyć i co stamtąd zabrać - wandale, a także zbieracze złomu z reguły nie omijali tego miejsca.

Eugeniusz Lisowski z Piotrkowa Trybunalskiego jest jednym z właścicieli browaru przy ulicy Wigierskiej w Suwałkach. Lisowski upiera się, że spółka „Sulimar” nie ma nic wspólnego z Browarem Północnym, którego właścicielami są – jak twierdzi – prywatne osoby. Zarzeka się też, iż o browarze nie zapomniał, potrzebował tylko czasu na sprecyzowanie planów dotyczących inwestycji w Suwałkach.

Zapytany o szczegóły tej inwestycji i wykorzystanie budynku, traci cierpliwość. - Przecież nie zrobię tam parku – odpowiada. - To bardzo duża inwestycja, od dłuższego czasu prowadzę rozmowy z różnymi kontrahentami. Nie wiem jeszcze, co tam powstanie. Inwestorzy chętnie uczestniczą w rozmowach, ale unikają wiążących obietnic – tłumaczy Lisowski. Właściciel daje sobie czas do wiosny 2010 roku na sprecyzowanie planów i przekonanie kontrahentów.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- kierbedz
do twojeg pustego lba nic nie przemowi, lecz sie sam dalej
autor:~lulian
- o awangarda
następny koszermaster
autor:~Kierbedź
- ariergardo, bo awangardą trudno cie nazwać...
W ogóle nie powinienem płacić podatków z tytułu picia piwa. A jeśli muszę płacić, jest mi zupełnie obojętne, czy płacę jakiemuś załgane...
autor:~Nielubiany przez cenzora

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 04.11.2009Wywiady

INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW INDECO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: