suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Zimowa Akademia Artystyczna SOK zaprasza
Zimowa Akademia Artystyczna SOK zapraszaFerie już niebawem, warto ten czas spędzić z Suwalskim Ośrodku Kultury, który z myślą o pasjonatach sztuk wszelakich przygotował moc atrakcji.

Zaczynamy w poniedziałek, 20 stycznia. I będzie się działo, w dodatku niezależnie od pogody za oknem! Bo w SOK każda jest sprzyjająca. Na fanów gier czekamy z historycznymi planszówkami, a pięciodniowe zajęcia zakończymy turniejem z nagrodami! Oprócz tradycyjnych gier planszowych zapraszamy na gry fabularne, czyli RPG – opowieści z odgrywaniem ról. Przewodnikiem po świecie fantazji będzie Magdalena Zielińska z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego. Kogo nie skusi świat gier, będzie mógł nauczyć się kaligrafii średniowiecznej oraz wykonać oryginalny notes.

Inne oryginalne cuda i cudeńka, jak: ozdoby z papieru i drewna, maskotki i lalki z gałganków, zabawki przytulanki, gniotki, decoupage, a nawet mydełka i torby bawełniane, będzie można wykonać pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz w Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła.

Pasjonatów malarstwa, rzeźby, grafiki, rysunku i wielu innych zabaw z farbą i papierem zapraszamy do Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mieczysława Iwaszkę oraz do Pracowni Slow Art Marty Taraszkiewicz.

Trudno sobie wyobrazić Zimową Akademię Artystyczną bez tańca! Wszystkich kochających ruch z pewnością zainteresują zajęcia „W kręgu tańca” z pałeczką mażoretkową u Jadwigi Tylendy, hip-hop i taniec nowoczesny z Ewą Niedźwiecką i Iryną Popovą.
Na rozśpiewanych z „Piosenkami rozrywkowymi” czeka Anna Szafranowska z Suwałki Gospel Choir.

A na teatromanów – instruktorki teatru. Młodszym polecamy warsztaty teatralne z Grażyną Filipowicz-Karp i Teatrem LUSTRO, a starszym – “3, 2, 1 IMPRO” z Mirosławą Krymską z Pracowni Przytulisko Wyobraźni. Najmłodszych na „Bajki samograjki” do Pracowni Teatr Lalki i Aktora zaprasza Joanna Łupinowicz.
Warsztaty filmowe dla wszystkich entuzjastów i pasjonatów filmu oraz kina poprowadzi Bogusław Wasilewski. Udzieli instrukcji na temat procesu tworzenia filmu począwszy od najtrudniejszego etapu, jakim bez wątpienia jest dobry pomysł, poprzez scenariusz, casting i plan, aż po montaż. Uczestnicy zajęć pod jego fachowym okiem nakręcą krótkie etiudy, które mamy nadzieję później obejrzeć.

Szczegółowy harmonogram tegorocznej Zimowej Akademii Artystycznej z SOK na: https://soksuwalki.eu/zimowa-akademia-artystyczna-sok-zaprasza-na-ferie/

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 14.01.2020
Centrum Ogrodnicze Azalia
Centrum Ogrodnicze AZALIA

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: