suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Ferie zimowe w Suwałkach
Ferie zimowe w SuwałkachJuż 20. stycznia uczniowie suwalskich placówek oświatowych rozpoczną dwutygodniowe ferie zimowe. Miasto Suwałki we współpracy z suwalskimi jednostkami przygotowało bogatą ofertę zajęć i możliwości spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży.

Drodzy Uczniowie suwalskich szkół

20. stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nadszedł czas odpoczynku od nauki i szkolnych obowiązków. Uczniowie, którzy okres ferii będą spędzać w mieście, mogą skorzystać z bogatej oferty Biblioteki Publicznej im. M. Konopnickiej, Muzeum Okręgowego, Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym półkolonii. Powyższa propozycja zapewni aktywny wypoczynek i niezapomnianą zabawę.

Informację o ofercie znajdziecie na szkolnych tablicach ogłoszeń oraz stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach (www.um.suwalki.pl), Waszych szkół oraz ww. instytucji. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie propozycje adekwatne do swoich zainteresowań i potrzeb.

Życzę Wam kreatywnego wypoczynku, nawiązania nowych przyjaźni, niezapomnianych chwil i wrażeń, a także by czas ferii zimowych przyniósł Wam wiele radości i pięknych wspomnień. Podczas wszelkiej aktywności pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim, a także swoich kolegów. Odpoczywajcie i cieszcie się wolnym czasem. Do szkół wracajcie wypoczęci i pełni energii. Udanych ferii.

Prezydent Miasta Suwałk
Czesław Renkiewicz

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 16.01.2020
UNIWERSUS
KURS SPAWACZA MAG 135

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: