suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Rywalizowali pływacy z województwa
Rywalizowali pływacy z województwaMistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk odbyły się w suwalskim Aquaparku.

Od kilku lat Mistrzostwa Województwa Podlaskiego rozgrywane są w Suwałkach.Tym razem zawody odbyły się 29-30.11.2019 r. W każdym roku starują w nich zawodnicy zrzeszeni w Podlaskim Okręgowym Związku Pływackim na co dzień trenujący w naszym województwie. Na starcie stanęło 12 klubów zrzeszających 322 zawodników oraz gościnnie zawodnicy z Kaliningradu. Zawodnicy MUKS „Olimpijczyk” Suwałki to większości najmłodsi pływacy, którzy mogli pokazać swoje umiejętności przed suwalską publicznością.

Dwudniowe emocje i rywalizacja w Aquaparku przy dopingu rodziców pozwoliło zdobyć 77 medali,wywalczyć tytuły mistrza Podlasia w różnych konkurencjach pływackich, a także zająć drugie miejsce w klasyfikacji klubów województwa podlaskiego.

Najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych zostali: Aleksandra Chmielewska, Julia Domoradzka, Julia Gwaj, Oskar Walendzewicz, Mateusz Kusek i Filip Kosiński.

Medale w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli:

50m stylem dowolnym
Aleksandra Chmielewska (13l) złoty medal,
Oskar Walendzewicz (10l i młodsi) złoty medal,
Mateusz Kusek (12l) złoty medal,
Hubert Miller (14l) brązowy medal,
Filip Kosiński (15l i starsi) złoty medal.

100m stylem dowolnym
Aleksandra Chmielewska (13l) złoty medal,
Martyna Węgrzynowicz (13l) srebrny medal,
Gabriela Biszewska (14l) brązowy medal,
Oskar Walendzewicz (10l i młodsi) srebrny medal,
Mateusz Kusek (12l) złoty medal,
Hubert Miller (14l) srebrny medal,
Marcin Szmajda (14l) brązowy medal.

200m stylem dowolnym
Aleksandra Chmielewska (13l) złoty medal,
Martyna Węgrzynowicz (13l) srebrny medal,
Gabriela Biszewska (14l) złoty medal,
Julia Gwaj (15l i starsi) srebrny medal,
Mateusz Kusek (12l) złoty medal,
Hubert Miller (14l) złoty medal,
Jakub Wojczulis (14l) brązowy medal.

400m stylem dowolnym
Julia Domoradzka (12l) złoty medal,
Aleksandra Chmielewska (13l) złoty medal,
Martyna Węgrzynowicz (13l) brązowy medal,
Gabriela Biszewska (14l) złoty medal,
Iwa Anuszkiewicz (14l) srebrny medal,
Julia Gwaj (15l i starsi) złoty medal,
Jakub Dominiuk (11l) złoty medal,
Mateusz Kusek (12l) złoty medal,
Nikodem Szmajda (13l) brązowy medal,
Igor Wieloch (14l) srebrny medal,
Piotr Lenczewski (15l i starsi) srebrny medal.

50m stylem grzbietowym
Zuzanna Żuk (13l) srebrny medal,
Angelika Koniecko (15l i starsi) brązowy medal,
Michał Sapkowski (10l i młodsi) srebrny medal,
Piotr Bielecki (10l i młodsi) brązowy medal,
Hubert Miller (14l) srebrny medal,
Marcin Szmajda (14l) brązowy medal.

100m stylem grzbietowym
Julia Domoradzka (12l) złoty medal,
Zuzanna Żuk (13l) złoty medal,
Karolina Słowikowska (13l) brązowy medal,
Julia Puczyłowska (14l) srebrny medal,
Zuzanna Słabińska (14l) brązowy medal,
Krzysztof Tumialis (10l i młodsi) złoty medal,
Alan Szmajda (10lat i młodsi) srebrny medal,
Dawid Kutyło (10l i młodsi) brązowy medal,
Nikodem Szmajda (13l) srebrny medal,
Marcin Szmajda (14l) złoty medal,
Filip Kosiński (15l i starsi) złoty medal.

50m stylem klasycznym
Bartosz Żelazko (11l) srebrny medal,
Jakub Ruszewski (14l) złoty medal,
Mateusz Pietkiewicz (14l) srebrny medal.
100m stylem klasycznym
Anna Hołub (14l) brązowy medal,
Oskar Walendzewicz (10l imłodsi) złoty medal,
Bartosz Żelazko (11l) brązowy medal,
Olaf Piszka (12l) brązowy medal,
Michał Zieleński (13l) srebrny medal,
Jakub Ruszewski (14l) złoty medal,
Mateusz Pietkiewicz (14l) brązowy medal,
Kacper Borowski (15l i starsi ) brązowy medal.

50m stylem motylkowym
Joanna Bobrowska (13l) srebrny medal,
Julia Gwaj (15l i starsi) złoty medal,
Mikołaj Cherubin (10l i młodsi) srebrny medal,
Michał Sapkowski (10l i młodsi ) brązowy medal,
Olaf Piszka (12l) brązowy medal,
Piotr Lenczewski (15l i starsi) srebrny medal.

100m stylem motylkowym
Julia Domoradzka (12l) złoty medal,
Joanna Bobrowska (13l) złoty medal,
Izabella Salwecka (13l) brązowy medal,
Julia Gwaj (15l i starsi) złoty medal,
Paweł Szeraniewicz (11l) srebrny medal,
Jakub Wojczulis (14l) srebrny medal,
Filip Kosiński (15lat i starsi) złoty medal.

100m stylem zmiennym
Julia Domoradzka (12l) złoty medal,
Izabella Salwecka (13l) brązowy medal,
Oskar Walendzewicz (10li młodsi) złoty medal,
Piotr Bielecki (10l i młodsi) srebrny medal,
Jakub Ruszewski (14l) brązowy medal,
Filip Kosiński (15l i starsi) złoty medal.

Foto: MUKS "Olimpijczyk" Suwałki

Dodaj komentarz »



dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 02.12.2019







Wywiady





Centrum Ogrodnicze Azalia
Centrum Ogrodnicze AZALIA

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


Turystyka



Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: