suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Porażka siatkarzy w Suwałki Arena
Porażka siatkarzy w Suwałki ArenaPierwsza porażka w hali widowiskowo-sportowej "Suwałki Arena" stała się faktem. W meczu 8. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepsk Malow Suwałki przegrali z Cuprumem Lubin 0:3.

Pierwsza partia to szybka i skuteczna gra podopiecznych Marcelo Fronckowiaka. Lubinianie konsekwentnie kończyli swoje ataki i świetnie spisywali się w przyjęciu. Kolejne akcje wyraźnie napędzały przyjezdnych. Biało-niebiescy natomiast mieli problem z kończeniem piłek, co poskutkowało szybkim zwycięstwem gości do 12 punktów.

W drugiej odsłonie gra siatkarzy Ślepska poprawiła się, ale daleka była od ideału. Trener Andrzej Kowal wprowadzał kolejnych zawodników, szukając recepty na dobrze dysponowanych zawodników z Lubina. W zespole gości nie zawodził za to Jakub Ziobrowski, który doskonale radził sobie na prawym skrzydle i pozwalał swoim kolegom zdecydowanie uspokoić grę. "Miedziowi" utrzymali prowadzenie do końca partii i zwyciężyli do 21 punktów.

Podobny przebieg miała trzecia, ostatnia odsłona sobotniego meczu. Poszczególne akcje z każdą minutą przybliżały przyjezdnych do końcowego zwycięstwa. Biało-niebiescy starali się systematycznie utrzymywać kontakt z rywalem. Trener Andrzej Kowal wprowadził też na boisko Nicolasa Szerszenia, który poderwał zespół do walki, ale okazało się to niewystarczające. MVP spotkania został Jakub Ziobrowski, atakujący "miedziowych".Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 02.12.2019Wywiady

KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: