suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Młodzi piłkarze zagrają w nowej hali
Młodzi piłkarze zagrają w nowej haliIX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w hali Suwałki Arena.

16 drużyn złożonych z chłopców i dziewcząt z Polski, Litwy, Łotwy i Obwodu Kaliningradzkiego w wieku dziewięciu lat w przyszłym tygodniu będzie rywalizowało w nowej hali widowiskowo-sportowej w Suwałkach. W piątek (29.11) podczas konferencji prasowej w hali Suwałki Arena Grzegorz Krysa, zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Wojciech Kowalewski, prezes Zarządu Stowarzyszenia Akademia 2012 podpisali umowę dotyczącą warunków współpracy i organizacji wydarzenia "IX Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego".

- Cieszymy się, że możemy podtrzymać tradycję wspólnego organizowania tych turniejów. Przy okazji jest to doskonały moment, aby pokazać mieszkańcom Suwałki i przyjezdnym gościom nasz nowy obiekt z którego jesteśmy bardzo dumni - powiedział Grzegorz Krysa.

- Mamy możliwość jako pierwsi rozegrać turniej piłkarski w nowym obiekcie. Mikołajkowy Turniej wpisał się już na stałe do kalendarza sportowych imprez w naszym mieście. W hali Suwałki Arena zaprezentuje się w sumie ponad 200 zawodników, a wraz nimi pojawią się gorąco dopingujące ich całe rodziny. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście darmowy. Jak co roku chcemy, aby turniej połączony był z akcją charytatywną. W trakcie zawodów będą odbywały się licytacje, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Olka Puczyłowskiego, dotkniętego wyjątkowo rzadką chorobą, zespołem Aperta - mówił Wojciech Kowalewski.

Początek zmagań w sobotę 7. grudnia o godzinie 9:00. Tego samego dnia o 13:15 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie turnieju. W niedzielę rozgrywki potrwają od 9:00 do 16:00.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 30.11.2019Wywiady

PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 POKOJOWE PRZY UL. LITYNSKIEGO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: