suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Zbliża się Suwałki E-Sport Arena, czyli największy festiwal esportu w Suwałkach
Zbliża się Suwałki E-Sport Arena, czyli największy festiwal esportu w SuwałkachW dniach 14 - 15 grudnia Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach gościć będzie fanów i graczy Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA 20.

Osiem drużyn w CS:GO oraz trzydziestu dwóch graczy FIFA 20 zmierzy się o trofea i cenne nagrody. Kibice zbiorą się na trybunach, aby w niepowtarzalnej atmosferze śledzić pełne emocji rozgrywki, które zostały wsparte przez miasto Suwałki.
Turniej to dwa dni pełne emocji nie tylko dla fanów esportu, ale dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w wydarzeniu. Poza efektowną sceną i meczami, na uczestników czekać będzie wiele stref i atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Suwałki E-Sport Arena odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. 14 grudnia o godz. 11:00 rozpocznie się Ceremonia Otwarcia, po której zaczną się rozgrywki grupowe. Tego dnia też rozpocznie się widowisko i atrakcje dla publiczności. Zwycięzcy rozgrywek zmierzą się w wielkim finale 15 grudnia od godz. 10:00. Organizatorem wydarzenia oraz turnieju Counter-Strike: Global Offensive jest IT-LIFE! – organizator wielu wydarzeń e-sportowych z różnymi grami. Pasjonaci z zacięciem do e-sportu i organizacji wydarzeń.

W ramach współpracy turniej FIFA 20 zostanie zorganizowany przez Diamond Football League! - pierwszą w Polsce ligą amatorów gier z serii FIFA. DFL zajmuje się organizowaniem fizycznych turniejów, propagujących znaczenie esportu dla szeroko rozumianego rozwoju człowieka, a co najważniejsze - zapewniają nową formę rozrywki przystępny esportowy sposób!
Zapisy do turniejów oraz więcej informacji dostępne na IT-LIFE.PL oraz DFL-DFL.COM

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne!

Counter-Strike: Global Offensive
CS:GO to jedna z najpopularniejszych gier esportowych w Polsce i za granicą. To tak zwana „strzelanka” (FPS – „first person shooter). Dwie pięcioosobowe drużyny – terroryści oraz antyterroryści – rywalizują ze sobą na przygotowanych przez producenta mapach. Turniejom e-sportowym zawsze towarzyszy komentarz, analiza i niezwykła oprawa.

FIFA 20
FIFA 20 – komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta siódma część piłkarskiej serii FIFA. Gra łączy pokolenia oraz to rodzinny esport.Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 28.11.2019Wywiady

INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: