suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Prezydent wybrał logo
Prezydent wybrał logoPo wskazaniu komisji, która oceniała zgłoszone w konkursie prace, sondzie internetowej oraz konsultacjach z uznanymi grafikami Prezydent Suwałk podjął ostateczną decyzję w sprawie wyboru logo, które będzie promować przyszłoroczny jubileusz 300-lecia Miasta Suwałki.

Zwycięskie logo to praca zgłoszona przez suwalczanina Pana Marcina Gwiazdowskiego. Autor pracy tworzeniem grafiki zajmuje się zawodowo. Współpracuje m.in. z Teatrem Narodowym w Warszawie, jest autorem projektu i ilustracji do wydawnictwa „Suwalskie limeryki latem 2007-2017”; działa w tandemie z projektantką Kamą Schinwelską, tworząc Studio ELIPSY, które w 2018 roku zostało laureatem konkursu Polish Graphic Design Awards i zdobyło nagrodę główną w kategorii: plakat użytkowy oraz wyróżnienie w kategorii: identyfikacja uproszczona.

Logo, które wygrało konkurs jest pracą, którą pierwotnie wskazała jako zwycięskie komisja powołana przez Prezydenta Suwałk. Czesław Renkiewicz postanowił jednak, że ostateczną decyzję podejmie po przeprowadzeniu sondy internetowej oraz konsultacjach z profesjonalnymi grafikami i artystami. Niestety, wyniki głosowania internetowego, które miały być podpowiedzią, nie były miarodajne ponieważ po analizie oddanych głosów stwierdzono, że w wyniku pominięcia zabezpieczeń sondy doszło do manipulacji ostatecznym wynikiem. Z kolei artyści, z którymi konsultował się Prezydent zasugerowali by właśnie logo Pana Marcina Gwiazdowskiego było wizytówką 300-lecia Suwałk – co jest zbieżne z werdyktem komisji oceniającej projekty.

Zwycięskie logo ulegnie jeszcze delikatnej korekcie i zostanie ono opublikowane w ostatecznej wersji już w najbliższym czasie.

Dodajmy, że w internetowym głosowaniu zwyciężyło logo nr 3 - "Suwałki tętniące życiem od 300 lat..." http://www.suwalki.info/informacje-25563-Internauci_wybrali_najlepsze_logo.html


Źródło: UM Suwałki

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- badziewie
Jaki prezydent takie logo
autor:~abcd
- logo
Bardzo ładne. Cieszcie się, że coś fajnego dzieje się w naszym mieście za sprawą Pana Prezydenta, że nie ma marazmu.
autor:~hiena111
- Muchomor w akcji.
Muchomor wybrał, wie lepiej.
autor:~Fgw

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 15.11.2019
ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: