suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Majster BHP - Jesteś widoczny jesteś bezpieczny
Majster BHP - Jesteś widoczny jesteś bezpiecznyDzięki pasji właścicieli i pracowników Majster Centrum Narzędziowe poszło krok do przodu i wzbogaciło się o kolejny asortyment. W pracy ważne jest bezpieczeństwo i życie ludzkie, dlatego z tym zamysłem powstało Studio BHP.

Na suwalskim rynku pracujemy od ponad 15 lat. Widzimy i dostrzegamy jak zmieniają się Suwałki i suwalscy przedsiębiorcy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie artykułami BHP otworzyliśmy największe i najbardziej nowoczesne STUDIO BHP w Majster Centrum Narzędziowym w Suwałkach, przy ul. Raczkowskiej 151 – relacjonuje Joanna Bernat właścicielka firmy.


Oferta BHP

Jesień w pełni. Po zmianie czasu dni są co raz krótsze, a pracę trzeba wykonać. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w pracy warto być widocznemu.

Dlatego w Majster Centrum Narzędziowym pełna gama produktów odblaskowych. Odblaskowe zestawy przeciwdeszczowe, czapki, kaski i koszulki. Na jesienne dni polary, koszulki, a na zimowe spodnie i ciepłe kurtki, a także dodatkowe akcesoria, które czynią pracowników widocznymi. Bo w pracy jest równie ważny komfort i bezpieczeństwo – zapewnia Patrycja Grzyb specjalistka ds. sprzedaży BHP.

Jesień to również porządki zarówno w ogrodzie jak i w domu, garażu czy warsztacie. Majster Centrum Narzędziowe oferuje pełny asortyment niezbędnych akcesoriów od rękawiczek, po chemię domową i profesjonalną. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Życie i zdrowie mamy jedno.

Majster Centrum Narzędziowe kładzie duży nacisk na umiejętności i wiedzę swoich pracowników. Dlatego każdego roku pracownicy odbywają szereg szkoleń produktowych zarówno w siedzibie firmy jak i na szkoleniach wyjazdowych. Odwiedzając Studio BHP każdy Klient ma gwarancję indywidualnego podejścia oraz praktycznej wiedzy sprzedawców.

Pełną gamę artykułów BHP znajdziecie Państwo w Suwałkach przy ul. Raczkowskiej 151 w Majster Centrum Narzędziowym lub w sklepie internetowym www.majsteronline.pl Doradcy techniczni czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00 a w soboty 8:00-14:00.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 08.11.2019Wywiady

KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: