suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Milion na rozwój augustowskiego szpitala
Milion na rozwój augustowskiego szpitala1 mln zł z rezerwy ogólnej budżetu państwa otrzyma Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie.

Środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i aparatury medycznej m. in. na Oddział Chirurgii Ogólnej, Blok Operacyjny, do gabinetu endoskopowej diagnostyki onkologicznej oraz do pracowni RTG i Działu Rehabilitacji.

– Zarząd Powiatu złożył wniosek do rezerwy budżetu państwa o doposażenie szpitala w aparaturę medyczną. Został on pozytywnie zaopiniowany i do placówki trafi milion złotych z funduszy rządowych, które uzupełnione środkami z budżetu Powiatu Augustowskiego pozwolą na zakup najpotrzebniejszego sprzętu – powiedział podczas konferencji prasowej Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski.

– Cieszę się, że Premier podjął taką decyzję. Jest to kolejny krok w umacnianiu augustowskiego szpitala, który ma ważną misję do spełnienia i dlatego warto w niego inwestować – powiedział obecny na konferencji Jarosław Zieliński – Poseł na Sejm RP, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Podczas konferencji Starosta podziękował personelowi szpitala za zaangażowanie i układającą się współpracę, która pozwala stale podnosić jakość świadczonych usług dla dobra pacjentów. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele lekarzy augustowskiego szpitala, lek. med. Wioletta Tomaszycka-Bednarczyk – Zastępca Dyrektora ds. Opieki Zdrowotnej oraz Dariusz Jan Szkiłądź – Wicestarosta Augustowski.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Ludzie umierają jak muchy
100 lat to zapora dla ludzkości nie do przekroczenia.
autor:~Vincent
- Tweeter by @stumbras3
Dzwonił kolega z Augustowa. Mówił, że granice śmieszności zostały przekroczone. Do miejscowego szpitala przyjechał @ZielinskiJaro. Podo...
autor:[email protected]

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 09.10.2019Wywiady

PRZESTRONNE MIESZKANIA
Wyjątkowy apartament w centrum Suwałk

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: