suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
10 dni do Moto Show
10 dni do Moto ShowChoć lato dobiegło już końca, mieszkańców północno- wschodniej Polski nie opuści tak szybko wakacyjna atmosfera. A to za sprawą gorącego wydarzenia - 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja, który odbędzie się już za 10 dni – 21 i 22.09 na nowym lotnisku w Suwałkach.

Organizatorzy wydarzenia, objętego patronatem Prezydenta Miasta Suwałki, zapewnią moc atrakcji zarówno rodzinom z dziećmi, jak i poszukiwaczom mocniejszych emocji, czy fanom motoryzacji na najwyższym poziomie. W godzinach od 10.00 do 18.00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas skoków na bungee lub lotów helikopterem, a także po zajęciu miejsca pasażera ,poczuć się jak profesjonalny drifter. Fani prędkości będą świadkami ogólnopolskich finałów na ¼ mili, zaś miłośnicy tuningu z bliska przyjrzą się niezwykłym projektom motoryzacyjnym.

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja- to aż 6 Stref motoryzacyjnych, strefa Food Trucków czy Strefa Zabaw dla dzieci, gdzie gospodarzami będą superbohaterowie. Każda ze Stref zapewni mnóstwo atrakcji, konkursów i emocji- od zawodów koparko ładowarek, poprzez pokazy Car Audio, na jedzeniu burgera na czas kończąc. A to wszystko w towarzystwie wyjątkowych aut tubingowych, aut zabytkowych, motocykli czy ciężarówek, a także pysznego jedzenia i doskonałej muzyki. Moto Show Suwałki, to również możliwość spotkania z wieloma wystawcami, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem , a także umożliwią zakup gadżetów motoryzacyjnych i wielu ciekawych artykułów.

Tylko do 18.09 dostępne są bilety w przedsprzedaży. Ich zakupu można dokonać przez Internet : http://bit.ly/2P7KEIR Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 25zł za dzień i 40 zł za dwa dni. Dla Rodzin z dziećmi mamy specjalną ofertę- bilet rodzinny, dostępny jedynie przez Internet do dnia 18.09. Do wyczerpania zapasów bilety można zakupić także w punktach stacjonarnych w Suwałkach: Pub Black Komin, Alkohole Świata Imperium i Centrum Informacji Turystycznej; w Ełku: Alkohole Świata Imperium, czy w Białymstoku: Samsonite w Galerii handlowej Alfa.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony www.motoshowsuwalki.pl gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące atrakcji, biletów, a także formularz zgłoszeniowy dla uczestników.

Do zobaczenia już za 10 dni ! #motoadrenalina


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 11.09.2019
PRZESTRONNE MIESZKANIA
Wyjątkowy apartament w centrum Suwałk

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: