suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wielki Finał – Piknikowe Pokazy w firmie Majster
Wielki Finał – Piknikowe Pokazy w firmie MajsterJuż w czwartek (12.09) wielki finał Piknikowych Pokazów w Firmie Majster. Przy ul. Raczkowskiej 151 dla stałych i nowych Klientów dania z grilla i konkursy.

Gwarancja dobrej zabawy

Tym razem dania z grilla będzie serwował suwalski Browar Północny. Wśród dań będzie królowała ich własna kiełbaska. Jakie jeszcze ciekawe dania przygotują? O tym będzie można przekonać się już w najbliższy czwartek. Zapraszamy na Piknikowe Pokazy w firmie Majster w godzinach 9:00-15:00. Celem imprezy jest zaprezentowanie ciekawych i niecodziennych zastosowań sprzętów dla majsterkowiczów, hobbystów i profesjonalistów. Każdy sprzęt będzie można przetestować i sprawdzić jego działanie – zaprasza Kinga Pietrzak specjalista ds. marketingu.

Wielki finał – o co chodzi?

Centrum Narzędziowe Majster dba również o charytatywny wymiar spotkań. Dlatego część dochodu z dni otwartych przekazuje Aleksandrowi Puczyłowskiemu. Jaka to będzie kwota? To wszystko zależy od Klientów firmy. Im więcej zrobią zakupów, tym większa kwotą zostanie Oluś obdarowany. Aleksander Puczyłowski to dwuletni chłopiec, który urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną-zespołem Aperta, który charakteryzuje się między innymi palcozrostem u rąk i nóg. Aktualnie Oluś zbiera pieniądze na wieloetapową operację rozdzielenia paluszków w Hamburgu.

Jakie atrakcje czekają na Klientów?

Oprócz dań z grilla serwowanych przez Browar Północny, będzie możliwość zdobycia cennych nagród. Tym razem do wygrania grill dla dwóch Klientów i jedna podkaszarka akumulatorowa marki ALKO. Podczas Piknikowych Pokazów w firmie Majster będzie można spotkać się z doradcami technicznymi marek, które sprzedawane są w Centrum Narzędziowym. Na wielki finał gościmy, aż 14 firm narzędziowych. Będą to: Lahti Pro, York, Faraone, Krause, Badek, Weldman, Incoflex, Yato, King Tony Kaem, Kubala, Plastrol, Proma, Wacker Neuson.


Narzędzia to nasza pasja!

Do zobaczenia :)
Majster Centrum Narzędziowe
ul. Raczkowska 151
tel. + 48 664 331 721
www.majstersuwalki.pl


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 11.09.2019
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: