suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomo軼i
10 medali lekkoatlet闚 suwalskiej Ha鎍zy
10 medali lekkoatlet闚 suwalskiej Ha鎍zy4 z這te, 4 srebrne i 2 br您owe medale oraz 32 punkty w Systemie Sportu M這dzie穎wego wywalczyli m這dzicy Ha鎍zy na Mi璠zywojew鏚zkich Mistrzostwach U16 w Bia造mstoku.

Podw鎩nym z這tym medalist zosta Piotr Konopko, zwyci篹aj帷 w skoku wzwy z rekordem 篡ciowym 190cm oraz w biegu na 110m p z wynikiem 16.33 /rekord 篡ciowy/. Rezultat 190cm uzyskany w skoku wzwy plasuje aktualnie Piotrka na pierwszym miejscu w kraju w kategorii U16. Kolejne z這to wywalczy豉 Julia S豉bi雟ka, wygrywaj帷 skok w dal wynikiem 5.33m oraz zajmuj帷 drugie miejsce w biegu na 200m p /31.58/. W tej samej konkurencji w鈔鏚 ch這pc闚 1 miejsce zdoby Pawe Gulbierz z czasem 28.02. W biegu na 100m Pawe wywalczy srebrny medal rezultatem 11.92.