suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Sportowo i tanecznie
Sportowo i tanecznieBieg sztafetowy, atrakcje dla dzieci i potańcówka nad Zalewem Arkadia - w Suwałkach zakończyły się obchody 100. rocznicy wyzwolenia miasta.

W niedzielę (25.08) w Suwałkach na mieszkańców czekała kolejna dawka wydarzeń połączonych z obchodzonym w mieście przez trzy dni świętem 100. rocznicy wyzwolenia miasta. Z samego rana wystartowała sztafeta biegaczy którzy z Suwałk pobiegli do Sejn, a w Park Konstytucji 3 Maja zasadzono z okazji rocznicy dęby.
Po południu impreza przeniosła się nad Zalew Arkadia, gdzie odbyły się biegi sztafetowe "Pogodne Suwałki Team". Bieg główny odbywał się na dystansie około 5 kilometrów, ale organizatorzy przygotowali również bieg sztafetowy dla dzieci na dystansie 660 metrów.

Oprócz rywalizacji sportowej na zebranych czekało wiele dodatkowych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, specjalną wersję gry planszowej – scrabble oraz grę terenową wokół zalewu Arkadia. Ponadto były gry i zabawy z dawnych czasów przygotowane przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej. Wszyscy chętni mogli również skorzystać z bezpłatnych badań okulistycznych wykonywanych przez pracowników salonu Doktor Marchewka. Następnie o godz. 18:00 rozpoczęła się wielka potańcówka przygotowana przez Suwalski Ośrodek Kultury.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 26.08.2019
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: