suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
7. Moto Show Suwałki Reaktywacja
7. Moto Show Suwałki Reaktywacja Fani motoryzacji, jak i wszyscy zwolennicy rodzinnych imprez powinni udać się w dniach 21- 22 września na nowo wybudowane lotnisko w Suwałkach, gdzie odbędzie się 7. Moto Show Suwałki Reaktywacja.

Ogólnopolskie wyścigi na ¼ mili, czy pokazy driftu, to tylko część atrakcji dostępnych na imprezie. Na miłośników adrenaliny będą czekać skoki na bungee, loty helikopterem. Pasjonaci motoryzacji będą mogli podziwiać projekty, nie tylko z Polski ale z Litwy, Łotwy i Estonii. Oprócz klubów motoryzacyjnych, swoje strefy będą miały motocykle, auta zabytkowe, tuningowe, a nawet ciężarowe. Nie zabraknie także strefy Moto Kobiet. Na najmłodszych uczestników będzie czekać strefa zabaw, której gospodarzami zostaną Superbohaterowie. Całość wydarzenia umilać będzie strefa food trucków.

7 Moto Show Suwałki, to również spotkanie z wiodącymi firmami z całej Polski. Podczas dwóch dni imprezy, będą oni prezentować swoje produkty, dzielić się rozległą wiedzą, a także dadzą popis swoich możliwości podczas pokazów autodetailingu czy oklejania aut.

7 Moto Show Suwałki to impreza, która łączy zlot motoryzacyjny na ogólnopolskim poziomie z festiwalem rodzinnym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.motoshowsuwalki.pl , gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia, a także bilety wstępu. Dla osób zdecydowanych wziąć udział w imprezie, mamy niespodziankę- bilety w przedsprzedaży w promocyjnych cenach. Do 18.09.2019 można nabyć bilet jednodniowy w cenie 25zł, lub dwudniowy za jedyne 40zł. Bilety normalne będą również dostępne w dniu imprezy w cenie 30 zł za jedne dzień lub 60 zł za dwa dni. Nie warto więc długo się zastanawiać, czy wziąć udział w 7 Moto Show Suwałki zarówno ze względu na liczne atrakcje, jak i ceny biletów w przedsprzedaży.

W tym roku po raz pierwszy wprowadziliśmy Bilet Rodzinny. Jest to nowość, z której warto skorzystać, jednak jest to oferta ograniczona w czasie. Bilet taki można nabyć do 18.09. Jego cena wynosi od 15 zł za osobę. W dniu wydarzenia nie będzie można kupić biletu rodzinnego. Dzieci do 11-go roku życia z legitymacją i opiekunem posiadającym bilet wstępu wchodzą za darmo.

Jeżeli chcesz zgłosić się jako uczestnik na jedną ze stref motoryzacyjnych lub chcesz zostać wystawcą i reklamować swoją firmę na jednym z największych Eventów we wschodniej części Polski koniecznie odwiedź stronę www.motoshowsuwalki.pl


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 23.08.2019
UNIWERSUS
KURS OPERATORA SUWNIC

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: