suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Weekend pełen atrakcji w Augustowie
Weekend pełen atrakcji w AugustowieNadchodzący weekend zapowiada się wyjątkowo słonecznie i ciepło, a w kalendarzu wydarzeń zaplanowano ciekawe atrakcje. Sprawdźcie, co będzie się działo w weekend 23-25 sierpnia w Augustowie.

Słoneczna pogoda zachęca do aktywnego wypoczynku, a Augustów oferuje doskonałe warunki dla aktywnych. Można tu jeździć, konno, na nartach wodnych, żeglować, wiosłować. Miłośnicy dwóch kółek maja do dyspozycji szlaki o łącznej długości 281 km. Jeśli ktoś nie lubi wysiłku fizycznego uroki Augustowa podziwiać może, na licznych szlakach pieszych lub z pokładu statków Żeglugi Augustowskiej, gondoli bądź katamaranów.

Gościom spędzającym weekend w Augustowie przypominamy, że maja możliwość skorzystania z wielu zniżek dzięki Augustowskiej Karcie Turysty. Kartę mogą otrzymać wszyscy turyści, którzy korzystając z augustowskiej bazy noclegowej uiszczą opłatę uzdrowiskową lub miejscową za co najmniej 3 dni z góry. Szczegółowe informacje dostępne na: http://www.augustow.pl/…/akt…/augustowska-karta-turysty-2019

Piątek zapowiada się wyjątkowo tanecznie. Na dancing można się wybrać m.in. do słynnej restauracji „Albatros”, czy „Tawerny Szekla” lub wypłynąć w rejs po augustowskich jeziorach na pokładzie Dyskotekowego Katamaranu.

W każdą sobotę wakacji organizowana jest również bezpłatna wycieczka z przewodnikiem po Augustowie. Bilety na zwiedzanie do odebrania w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek Zygmunta Augusta 19) od czwartku. Zbiórka o godz. 16.00 pod kolumną Zygmunta Augusta. W programie przewidziane m.in. zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej, spacer kładką edukacyjną nad torfowiskiem do Pomnika Leśników Puszczy Augustowskiej, a także amfiteatr, plaża miejska i elektryczny wyciąg nart wodnych.
A w sobotni wieczór na deskach amfiteatru nad jez. Necko odbędzie się niezwykły koncert pt. „Świat dźwięków i słów Tadeusza i Piotra Woźniaków”. Imprezę rozpocznie o godz. 17.30 Augustowska Flota Śpiewająca A-QQ z programem „Piosenki nieobojętne”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W niedzielę, 25 sierpnia na Rynku Zygmunta Augusta od godz. 9.00 będzie można odwiedzić plenerowe studio ekipy Radia ZET, gdzie prezenterzy będą zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu. Kampania szczególnie promuje Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, przebiegający przez miasto. Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji, na uczestników będą czekać gry i zabawy dla rodzin z dziećmi. Przygotowane zostały również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Odwiedzając Augustów warto również zapozować do zdjęcia pod instalacją #AUGUSTOW is the future (instalacja znajduje się przy ulicy Portowej) i wziąć udział w konkursie. Do wygrania 10 aparatów natychmiastowych INSTAX. Szczegóły konkursu na:
http://www.augustow.pl/…/rusza-konkurs-na-najpopularniejszy…


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 22.08.2019
PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 POKOJOWE PRZY UL. PUTRY

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: