suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Suwalczanie najlepsi w Waren
Suwalczanie najlepsi w WarenW sobotę (19.08) w partnerskim mieście Waren, z którym w tym roku Suwałki świętują 20 lat współpracy międzynarodowej, drużyna Pogodne Suwałki Team wygrała bieg sztafetowy wokół położonego w Meklenburgii j. Müritz – największego jeziora w Niemczech.

W 2016 roku biegacze z Suwałk uplasowali się tuż za podium. Rok później było już miejsce medalowe, a w ubiegłym roku zajęli drugie miejsce. W 2019 r. drużyna Pogodne Suwałki Team wygrała 19. edycję Müritz Lauf.

Trasę 75 km, która została podzielona na 8 odcinków o długości od 7,5 km do 10,6 km, suwalska drużyna pokonała w doskonałym czasie 4:31:58 h. Druga ekipa, która reprezentowała portowe miasto Rostock, minęła linię mety ze stratą ponad 16 minut. Trzecie miejsce zajęli tryumfatorzy pięciu ostatnich edycji, czyli Der Rest feat. Bootsurlaub z Waren. Łącznie w zawodach sztafetowych wystartowało ponad 50 drużyn.

Z tytułu tryumfu w 19. edycji Müritz Lauf drużyna biegaczy otrzymała nagrodę finansową, którą zgodnie z wolą członków drużyny w całości przeznaczy na wybrany cel społeczny. Warto podkreślić, iż wynik osiągnięty przez Pogodne Suwałki Team jest drugim najlepszym wynikiem w rozgrywanym od 2001 roku biegu!

Oprócz biegu sztafetowego odbywał się również bieg na dystansie ultramaratonu (75 km) oraz bieg pomiędzy sąsiadującymi miastami Waren i Röbel (26,5 km). We wszystkich biegach wystartowało ponad 800 osób.


Źródło: OSiR Suwałki

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 19.08.2019
UNIWERSUS
Kurs pedagogiczny

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: