suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wzorowa postawa obywatelska
Wzorowa postawa obywatelskaW Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyło się spotkanie z 51-latkiem i jego rodziną, który wykazał się niezwykłą odwagą i uratował 7-latkę dryfującą po jeziorze Staw w miejscowości Płociczno.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach złożył w miniony piątek podziękowania za wzorową postawę obywatelską godną naśladowania oraz wręczył list gratulacyjny i pamiątkową statuetkę rodzinie z Łodzi, która wspólnie przyczyniła się do uratowania dziewczynki. W rozmowie ze swoimi gośćmi komendant podkreślił, że turyści z Łodzi wykazali się ponadprzeciętną empatią i bohaterską odwagą.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły wtorek około godziny 20-ej. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tonących osobach na jeziorze Staw w miejscowości Płociczno, gdzie wywróciła się łódka. Na miejscu mundurowi ustalili, że trzyosobowa rodzina z Łodzi, będąc na spacerze, usłyszała krzyk dziecka, dobiegający znad jeziora, wołającego o ratunek. Matka z córką powiadomiły służby i oczekiwały na ich przyjazd, a 51-latek wskoczył do wody i bezpiecznie odholował na brzeg 7-latkę dryfującą na kawałku drewna. Dzięki wzorowej postawie obywatelskiej dziecko na czas trafiło pod opiekę lekarzy.


Źródło: KMP Suwałki

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 19.08.2019Wywiady

Zakład Szklarski "Kamena"
Terraria

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: