suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Pogodne Suwałki CUP
Pogodne Suwałki CUPOgólnopolski turniej siatkówki plażowej Pogodne Suwałki CUP odbył się w weekend na Suwałki Beach Arenie nad zalewem Arkadia w Suwałkach.

W rozgrywkach wzięło udział 20 drużyn m.in. z Wrocławia, Rzeszowa oraz Gdyni. W bardzo silnie obsadzonym turnieju zwycięstwo odniósł ostródzko-łódzki duet Marcin Ociepski i Michał Kądzioła. W tym roku w wielkim finale tryumfatorzy pokonali parę z w. opolskiego i warmińsko-mazurskiego: Pawła Pietraszko i Wiktora Mielczarka. Na najniższym stopniu podium stanął duet z w. śląskiego i dolnośląskiego: Maciej Kałuża i Paweł Lewandowski, którzy w finale pocieszenia pokonali parę z w. mazowieckiego: Bartosza Lewickiego i Tomasza Maziarka.

w tym roku rozgrywki zaliczały się do turniejów rankingowych więc zawodnicy walczyli o cenne punkty do Mistrzostw Polski. Pula nagród w całym wydarzeniu wynosiła 17.000 PLN. Nagrody i puchary zwycięzcom wręczyli Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk i Waldemar Borysewicz, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. - Chcemy żeby siatkówki plażowej było w Suwałkach jeszcze więcej. Dziękuję wszystkim za zorganizwanie tego przedsięwzięcia i zawodnikom, którzy przyjechali z różnych części kraju. Dobrze by było, żeby w przyszłym roku w tym turnieju wystartowali również suwalczanie - mówił włodarz.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 19.08.2019
Zakład Szklarski "Kamena"
Terraria

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: