suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Lato z motorowodniakami w WOSiR Szelment
Lato z motorowodniakami w WOSiR SzelmentBlisko 50 osób skorzystało w miniony weekend z darmowej nauki jazdy na nartach wodnych oraz wakebordzie w WOSiR Szelment

W dniach 17-18 sierpnia 2019 Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki prowadził darmową naukę jazdy na nartach wodnych oraz wakebordzie. Dzieci wraz z rodzicami mogli przejść szkolenie z bezpieczeństwa oraz podstaw techniki dwóch wodnych dyscyplin sportowych. Oprócz wyciągu do nart wodnych do dyspozycji dzieciaków był water-tubing oraz wodne przejazdy na dmuchańcach. Słoneczny weekend w oddalonym od Suwałk o 12 km Ośrodku zakończył się wręczeniem dyplomów uczestnictwa, które na ręce dzieci złożyli Paweł Żuk, prezes WOSiR Szelment oraz przedstawiciel Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego Pan Wiesław Kurnik.

– Bardzo się cieszę, że tak liczna grupa osób skorzystała z tej letniej inicjatywy, dzieci oraz rodzice są bardzo zadowoleni, ja natomiast jestem usatysfakcjonowany, że odciągnęliśmy ich od komputerów, komórek i innych udogodnień dzisiejszej cywilizacji – mówił Paweł Żuk.

Zajęcia na wyciągu zaowocowały kolejnymi młodymi adeptami, którzy zapisali się do UKS NA-WA działającego przy WOSiR Szelment i być może w przyszłości to oni będą reprezentować Suwalszczyznę w narciarstwie wodnym oraz wakebordzie na arenach krajowych oraz międzynarodowych.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 19.08.2019
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: