suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Trwa 3. Festiwal Filmowy
Trwa 3. Festiwal FilmowyW Suwałkach odbywa się notofest – 3. Festiwal Filmowy Suwałki. W środę (14.08) wydarzenie wraz z przedstawicielami organizatora Stowarzyszeniem na Rzecz Szerzenia i Rozwoju Kultury Wśród Młodzieży Chill&Luzz i aktorem Marianem Dziędzielem otworzył Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Po oficjalnym otwarciu festiwalu, widzowie zgromadzeni pod chmurką na Placu Marii Konopnickiej mogli obejrzeć film „Niezatapialni” w reżyserii Gillesa Lellouche.

- Bardzo się cieszę, że młodzi ludzie podejmują takie interesujące inicjatywy. Kultura w mieście musi być prezentowana w różnych odcieniach, czy to np. Letnia Filharmonia AUKSO, czy festiwal filmowy. Ten Festiwal ma przed sobą przyszłość. Dobre kino zawsze znajdzie swoich amatorów, a podczas tego wydarzenia, dobrego kina nie brakuje. Festiwal odbywa się już po raz trzeci. Z roku na rok, staje się coraz poważniejszym wydarzeniem, na które przyjeżdżają znani aktorzy i reżyserzy – mówił prezydent Suwałk.

Notofest – 3. Festiwal Filmowy Suwałki potrwa do soboty (17.08). W programie jeszcze warsztaty filmowe dla początkujących i warsztaty scenariuszowe, Miasteczko Festiwalowe No To Kino i Kino Plenerowe nad zalewem Arkadia. Na zakończenie festiwalu, w sobotę o godz. 18.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się uroczysta gala finałowa 3. Festiwalu Filmowego Suwałki. W sali im. Andrzeja Wajdy będzie można obejrzeć 8 filmów nominowanych do nagrody „notofest Grand-Prix”, odbędzie się też wręczeni nagród i koncert Pawła Szamburskiego.Źródło: UM Suwałki

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 16.08.2019
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: