suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Festiwal Siły w Suwałkach [wideo]
Festiwal Siły w Suwałkach  [wideo]Zmagania siłaczy mogli w niedzielę (11.08) zobaczyć zgromadzeni na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17 w Suwałkach.

Spacer farmera, wyciskanie belki, martwy ciąg czy przenoszenie kegów - to konkurencje z którymi mierzyli się czołowi siłacze z Polski podczas zawodów „Majster Festiwal Siły – Pojedynek Gigantów”. Wydarzenie jak co roku odbywa się podczas Jarmarku Kamedulskiego. Sędzią głównym zawodów był Mariusz Pudzianowski, ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, sześciokrotny Mistrz Europy Strongman, pięciokrotny Mistrz Świata Strongman oraz trzykrotny drużynowy Mistrz Świata Par Strongman. Pomagał mu Grzegorz Skowroński – Mistrz Świata Strongman Amatorów w kategorii 105 kg, który to tytuł wywalczył na zawodach Arnold Classic w 2016 roku.

W przerwie zawodów swoich sił mogli spróbować kibice, dla których Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach wspólnie z marką MAJSTER przygotowali specjalne konkurencje oraz wartościowe upominki. Dodatkowo z myślą o najmłodszych kibicach przygotowano specjalną strefę dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszył się także pokaz mody podczas którego modelki i modele prezentowali odzież roboczą w innym, nietypowym wydaniu.Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 11.08.2019Wywiady

Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: