suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Sportowe zakończenie wakacji
Sportowe zakończenie wakacjiRuszyły zapisy do biegów sztafetowych dzieci oraz dorosłych, które odbędą się 25 sierpnia nad Zalewem Arkadia w Suwałkach.

Na pożegnanie lata już po raz piąty Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował sportową propozycję dla każdego. 25 sierpnia, w ostatnią niedzielę wakacji, nad zalewem Arkadia od godziny 14:30 odbędzie się blok imprez rekreacyjno – sportowych.

Tegoroczna edycja została połączona z obchodami 100 rocznicy wyzwolenia Suwałk. W związku z tym nad zalewem Arkadia od godz. 14:30 będzie można wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez Bibliotekę Publiczną, Związek Harcerzy Polskich oraz Animatora Zabaw i Tańca – Lidię Kulik. Dokładnie o od godz. 14:30 rozpocznie się blok zabaw dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych – malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, będzie można również wziąć udział w specjalnej wersji gry planszowej – scrabble oraz w grze terenowej wokół zalewu Arkadia.

Na zakończenie części sportowej odbędą się biegi sztafetowe dzieci oraz dorosłych. Związane jest to ze zmienioną formułą tegorocznej edycji Sportowego Zakończenie Wakacji. O godz. 15:30 wystartują dzieci w wieku 9 – 14 lat na dystansie ok. 660m (3x220m) w biegu pn. Pogodne Suwałki KIDS. Następnie na starcie staną uczestnicy sztafety Pogodne Suwałki TEAM, w której mogą wziąć udział trzy osobowe drużyny. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania dystans ok. 1,7 km (jedno okrążenie wokół zalewu Arkadia). W tym biegu nagrodzone zostaną drużyny w trzech kategoriach: OPEN, Najlepsza Drużyna Kobiet oraz Najlepszy MIXT. Zapisy prowadzone są za pomocą elektronicznych zapisów na stronie www.datasport.pl.


Źródło: OSiR Suwałki

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- prezes?///////////////
nie popisał się bo się napil
autor:~jula
- A kto będzie wręczał medale?
Może prezes reso? Ostatnio sie nie popisał.
autor:~fifi

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 09.08.2019Wywiady

REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: