suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wysokie zwycięstwo w sparingu
Wysokie zwycięstwo w sparinguW środę (07.08) podczas meczu kontrolnego Wigry Suwałki pokonały czwartoligową Wissę Szczuczyn 8:0.

Między drugą i trzecią kolejką spotkań w Fortuna 1 lidze biało-niebiescy rozegrali sparing na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Suwałkach z Wissą Szczuczyn. Spotkanie było okazją sprawdzenia kadry zespołu i szansą dla kilku testowanych zawodników.

Strzelanie na bramkę rywali już w 2. minucie rozpoczął Oskar Furst, a jeszcze w pierwszej połowie kolejne trafienia dołożyli Kamil Sabiłło i dwukrotnie Paweł Gierach. Po przerwie doszło do kilku zmian w składzie, jednak siła ofensywna pozostała taka sama. Dwa trafienia zanotował Joel Huertas i kolejne dwa Paweł Gierach, który zakończył mecz z czterema golami na koncie.

Teraz Wigry wracają do walki o ligowe punkty. W najbliższą niedzielę 11. września zagrają na stadionie w Suwałkach z Wartą Poznań.

Źródło: Wigry Suwałki