suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Festiwal Siły już w niedzielę
Festiwal Siły już w niedzielęNajsilniejsi zawodnicy z całego kraju pojawią się w niedzielę (11.08) na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17, by wziąć udział w konkurencjach siłowych rozgrywanych podczas zawodów „Majster Festiwal Siły – Pojedynek Gigantów”.

Wydarzenie od kilku lat związane jest z obchodami „Dni Suwałk” i odbywającym się Jarmarkiem Kamedulskim.

W tym roku zmianie uległo miejsce wydarzenia. Organizatorzy, czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Majster Centrum Narzędziowe postanowili zorganizować tegoroczną edycję imprezy na zmodernizowanym stadionie lekkoatletycznym. W ostatnich latach stadion był areną zmagań lekkoatletów podczas Mistrzostw Polski. W tym roku na murawie oraz bieżni stadionu wystąpią jedni z najsilniejszych ludzi w kraju. Zmiana podyktowana jest rosnącym z roku na rok zainteresowaniem publiczności, a tym samym potrzebnym miejscem do przeprowadzenia wydarzenia. Dodatkowo zgromadzona widownia będzie mogła skorzystać z trybun na stadionie lekkoatletyczny co wpłynie na komfort podczas podziwiania zmagań siłaczy.

Już od godziny 12:00 przed suwalczanami wystąpi sześciu czołowych zawodników z Polski: Tomasz Lademann, Dariusz Wejer, Michał Węglicki, Jakub Szczechowski, Mariusz Dorawa oraz Mariusz Pachut. Sędzią głównym zawodów będzie sam Mariusz Pudzianowski, ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, sześciokrotny Mistrz Europy Strongman, pięciokrotny Mistrz Świata Strongman oraz trzykrotny drużynowy Mistrz Świata Par Strongman. Pomagać mu będzie Grzegorz Skowroński – Mistrz Świata Strongman Amatorów w kategorii 105 kg, który to tytuł wywalczył na zawodach Arnold Classic w 2016 roku.

Widowiskowa rywalizacja w takich konkurencjach jak: spacer farmera, wyciskanie belki, martwy ciąg czy też przenoszenie kegów, gdzie oprócz ponadprzeciętnej siły liczy się także technika i ogólna sprawność, co roku przyciąga liczne grono pasjonatów sportów siłowych.

W przerwie zawodów swoich sił będą mogli spróbować kibice, dla których Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach wspólnie z marką MAJSTER przygotowali specjalne konkurencje oraz wartościowe upominki. Dodatkowo z myślą o najmłodszych kibicach zostanie przygotowana specjalna strefa dla dzieci.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 09.08.2019Wywiady

Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected]ki.info, [email protected]
Projekt i wykonanie: