suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
To już V jubileuszowa edycja turnieju RECMAN CUP w Suwałkach. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji!
To już V jubileuszowa edycja turnieju RECMAN CUP w Suwałkach. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji!V edycja Recman Cup, najbardziej prestiżowego, amatorskiego turnieju tenisowego w Polsce północno-wschodniej coraz bliżej. Sportowe emocje, które rozpoczną się w pierwszy, sierpniowy weekend, uświetni moc atrakcji przygotowanych dla kibiców, rodzin z dziećmi i mieszkańców.

Recman Cup, którego współorganizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, odbędzie się 3-4 sierpnia w Suwałkach na kortach OSiR przy ul. Wojska Polskiego 17.

Kto może wziąć udział?

W tym roku zostaną rozegrane kategorie: gra pojedyncza mężczyźni open, gra pojedyncza mężczyźni 50+, turniej mikst oraz przewidziane dla wszystkich chętnych turniej street tenis i konkurs na najszybszy serwis.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia przyjmowane są:

• online pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/4010.html Zapisy nie wymagają żadnych dodatkowych opłat, a wpisowe w wysokości 60 zł płatne jest standardowo w dniu rozpoczęcia turnieju od godz. 8:45
• lub mailowo na adres: tenis@recman.pl W wiadomości należy podać dane: imię, nazwisko, miasto zamieszkania, numer telefonu oraz kategorię. Wpisowe w tej formie wynosi 70 zł.
Szczegóły dot. uczestnictwa w turnieju zawarte w regulaminie na stronie internetowej turnieju: www.cup.recman.pl

Atrakcje dla każdego

Jak co roku, uczestnikom będzie można k
ibicować, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Na fanów motoryzacji czeka atrakcyjna strefa ekspozycyjna Auto Idea Mercedes Benz oraz wyjątkowa możliwość jazdy testowej najnowszymi modelami marki Merecedes.

Ci, którzy chcieliby sami spróbować gry w tenisa z pewnością docenią porady dotyczące profesjonalnego sprzętu tenisowego, które będzie można uzyskać od przedstawicieli TygerTenis. Uczestnicy turnieju będą mogli poczęstować się wyśmienitą kawą od profesjonalnego baristy oraz słodkim poczęstunkiem, które ufunduje Piekarnia Oskroba.

Nieocenieni fizjoterapeuci i masażyści z Centrum Rehabilitacji Melius udzielą dla wszystkich bezpłatnych konsultacji. Ponadto kibice będą mogli wykonać bezpłatnie analizę składu ciała oraz odbyć konsultację ze specjalistami ze Studia Ruchu. Również dla najmłodszych czeka szereg niespodzianek, przez cały weekend zaopiekują się nimi animatorzy z Przedszkola Zielony Zakątek. To oczywiście tylko przedsmak tego, co przygotowali organizatorzy. Na wszystkich uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody przewidziane w konkursach Recman Cup.

Organizatorem wydarzenia jest firma Recman, która od 2011 roku jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, a od trzech lat, z sukcesami szeroko promuje ten sport w Suwałkach. Turniej Recman Cup z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a format wydarzenia sprawia, że jest to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w regionie.

Zachęcamy do udziału! Szczegóły znajdziecie na www.cup.recman.pl


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 31.07.2019
ATRAKCYJNE DZIAŁKI
DZIAŁKA W POBLIŻU SUWAŁK - ZIELONE KRÓLEWSKIE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: