suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Świętowali policjanci
Świętowali policjanciObchody 100. rocznicy powstania Policji Państwowej odbyły się w niedzielę (14.07) na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Suwałkach.

Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Konkatedrze pw. Św. Aleksandra. Następnie zebrani przeszli na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych oraz nominacji na wyższe stopnie policyjne funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, Komendy Powiatowej Policji w Augustowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Sejnach.

Obchody odbyły się pod honorowym patronatem Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, który dziękował funkcjonariuszom za profesjonalną służbę na rzecz bezpieczeństwa obywateli.

- Z najnowszych badań wynika że 89% naszego społeczeństwa uważa, że Polska jest bezpieczna i bezpiecznie się w naszym kraju żyje. 98% respondentów odpowiedziało, że czuje się bezpiecznie w najbliższym otoczeniu – w miejscu swojego zamieszkania. To wyjątkowo wysoki wskaźnik, gdyż większość z nas znaczną część swojego życia spędza tam gdzie mieszka i gdzie pracuje. 75% obywateli ocenia dobrze policję i ma do niej zaufanie. To najwyższy wskaźnik od 29 lat, czyli od czasu, kiedy powstała w 1990 roku współczesna polska policja. Gratuluję wam tych osiągnięć, bo nie jest łatwo zapracować na tak wysokie wyniki– mówił Zieliński.
DZ | 14.07.2019
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW INDECO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: