suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Trwa święto bluesa
Trwa święto bluesaBluesowe śniadania, zlot samochodów Mazda MX5, a przed wszystkim wiele koncertów klubowych i plenerowych - za nami drugi dzień Suwałki Blues Festival.

Atrakcji jak co roku nie brakowało od rana. Już o godzinie 11.00 w suwalskich pubach i restauracjach zaczęły się śniadania bluesowe podczas których nie zabrakło dobrej muzyki na żywo. Po południu na placu przy ulicy Kościuszki zebrani mogli podziwiać zlot samochodów Mazda MX5. Dodatkową atrakcją drugiego dnia festiwalu było spotkanie autorskie z Andrzejem Pągowskim połączone z promocją książki ,,Być jak Pągowski” w jednej z suwalskich księgarni. Główną atrakacją były oczywiście koncerty przy Ratuszu i w Parku 3. Maja. Na scenie zagrali Maciej Lipina i Grainne Duffy, a po ich występach oficjalnego otwarcia tegorocznej edycji Suwałki Blues Festival dokonał Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. Włodarz wręczył honorową nagrodę Janowi Chojnackiemu, który od wielu lat zaangażowany jest w promowanie i organizowanie suwalskiej imprezy.

- Każdego roku wyróżniamy instytucje, firmy i osoby publiczne, które bardzo wiele wnoszą w rozwój naszego miasta i je promują. Taką osobą jest redaktor Jan Chojnacki i dziś na pana ręce chcę wręczyć Włócznię Jaćwingów. Pan po prostu na to zasłużył - mówił włodarz.

- Jako jedni z niewielu na świecie potrafiliście przyjąć mnie nie jako faceta z Warszawy, ale jako swojego, jako przyjaciela i fana bluesa. Dzięki temu czuje się tu jak u siebie. To zobowiązuje, ale jest to tak przyjemne, że będę robił wszystko, aby Suwałki były jeszcze ważniejszym miejscem na świecie - dziękował za nagrodę Jan Chojnacki.

Później publiczność bawiła się w rytm muzyki zespołu The Cash Box Kings, a gwiazdą wieczoru był Kenny Wayne Shepard Band.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Prawo...
Wykonanie, a rozpowszechnianie zdjęcia Podstawowe znaczenie ma rozróżnienie wykonania zdjęcia od jego rozpowszechnienia, za które uzna...
autor:~Janek
- ja tez nie pojechałem
bo nie lubię jak zomowcy pałują............
autor:~adam
- Szał
Muzyka bardzo niszowa.Ile kosztuje to nas suwalczan???Pewnie ponad milion,to ile miasto zarabia ???,lub kto ???Wygląda ,że się prywatny...
autor:~Płotka

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 13.07.2019
ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: