suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Tłumy na Targach Designu w San Studio
Tłumy na Targach Designu w San StudioOgromnym zainteresowaniem cieszyły się Targi Designu zorganizowane w sobotę (15.06) przez firmę San Studio znajdującą się przy ulicy Ptaszyńskiego 7 w Suwałkach.

Licznie przybyli na targi klienci i zwiedzający mogli zapoznać się i zakupić designerskie i niepowtarzalne wzory płytek, armaturę, ceramikę łazienkową, oświetlenie, sprzęt AGD do kuchni, a także tapety, farby i panele podłogowe. Dzień na zakupy był doskonały, gdyż wszystkie ceny obniżono o wartość podatku VAT. Targi były również doskonałą okazją dla architektów i dekoratorów wnętrz, którzy odbyli cykl spotkań z doradcami technicznymi dostępnych w sklepie marek i firm.

Firma San Studio zaprezentowała najnowszą ofertę handlową dostępną w sklepie, pokazała nowości na rynku branży wykończeniowej oraz przygotowała pokazy i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów. Zainteresowanie było ogromne, gdyż San Studio oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne oraz projektowe trendy. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu zwiedzający jeszcze przed zakupem mogli je uruchamiać oraz testować ich działanie.

To jednak nie wszystko. Firma zadbała o atrakcje dla całych rodzin. Były pokazy kulinarne znanych szefów kuchni: Bartosza Łukaszewicza i Radosława Brzozowskiego. Zebrani mogli spróbować między innymi rösti z cammbertem i sosem na bazie chłodnika, pieczonego bakłażana z tabouleh czy też brownie z sorbetem mascarpone i truskawkami. Kawę przyrządzał profesjonalisty barista, a dodatkową atrakcją były konkursy z nagrodami.

Targi Designu w San Studio zakończyły się dużym sukcesem, a klienci złożyli tego dnia wiele zamówień. Właściciele firmy dziękują za zainteresowanie i zaufanie klientów oraz obiecują kolejną edycję targów w przyszłym roku.DZ | 18.06.2019
PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 POKOJOWE PRZY UL. LITYNSKIEGO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: