suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Docenili nauczycieli
Docenili nauczycieli Wyróżnienie za innowacyjne wykorzystanie cyfrowych narzędzi i zasobów edukacyjnych otrzymali nauczyciele z Płociczna-Tartak i Suwałk podczas Kongresu Edukacyjnego NASK „OSE – świat możliwości” w Warszawie.

Po raz pierwszy w Polsce przyznane zostały wyróżnienia za innowacyjne wykorzystanie cyfrowych narzędzi i zasobów edukacyjnych, stosowanie metod dydaktycznych wspierających rozwój talentów uczniów oraz dzielenie się wiedzą i dobrymi praktykami.

Tytułem „OSEhero” nagrodzono troje nauczycieli: Annę Chmielewską, Katarzynę Gałaszewską i Damiana Sołtysiuka ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak oraz Tomasza Deresza z Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach.
Dodatkowo tytułem „OSEszkoła” za zaangażowanie na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów oraz edukacji z zastosowaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole wyróżniono Szkołę Podstawową im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak.

Tuż po wakacjach cała trójka weźmie udział w kolejnym kongresie i będzie dzieliła się z innymi nauczycielami z Polski umiejętnością wykorzystania technologii w pracy dydaktycznej.Źródło: Gmina Suwałki

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 11.06.2019
ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: