suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Specjalny pokaz filmu „Mój piękny syn”
Specjalny pokaz filmu „Mój piękny syn”Projekcja filmu „Mój piękny syn” oraz prelekcja z profilaktyki narkomanii odbędzie się w czwartek (13.06) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Początek o godz. 17.00.

Głównymi bohaterami filmu Van Groeningena są David Sheff (Steve Carell) i Nic Sheff (Timothée Chalamet). Pierwszy jest dziennikarzem piszącym artykuły do najważniejszych magazynów amerykańskich. Nic to jego dorastający syn, z którym David ma bardzo dobrą i bliską relację. W każdym razie tak mu się wydaje. Prawda jest jednak inna: przez lata ojciec był ślepy na to, co działo się z jego ukochanym dzieckiem. Dopiero kiedy chłopak zaczął tracić kontrolę nad nałogiem, David poznał przerażające fakty dotyczące uzależnienia syna od najgroźniejszych narkotyków. Tak rozpoczyna się podróż pełna wzlotów i upadków, rozczarowań i desperackiego trzymania się nadziei.

Po filmie odbędzie się prelekcja (z profilaktyki narkomanii) z udziałem: lek. med. Leszka Pazio i lek. med. Adama Malinowskiego, która kierowana jest między innymi do: uczniów klas VII i wyżej suwalskich szkół i ich rodziców, pedagogów i nauczycieli, kuratorów, policji, pracowników socjalnych itp.

Wstęp wolny, rezerwacje grupowe: Maja Wawrzyniak, tel. 87 563 56 01 odbiór wejściówek: Urząd Miejski w Suwałkach, ul. T. Noniewicza 71A i kasa SOK, ul. Jana Pawła II 5.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 11.06.2019Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: