suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Wigierski Dzień Dziecka
Wigierski Dzień DzieckaWielki trening Akademii Piłkarskiej, rywalizacja rodziców i mecz oldbojów - w poniedziałek (03.06) na stadionie suwalskich Wigier odbył się sportowy Dzień Dziecka.

Wiele działo się na płycie głównej stadionu miejskiego przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Na murawę wybiegli zarówno najmłodsi, jak i ci starsi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki, którzy odbyli wielki, wspólny trening. Pomiędzy dziećmi trwała rywalizacja rodziców, którzy zmierzyli się w specjalnym turnieju. Pierwsze miejsce zajęli rodzice dzieci z rocznika 2007, którzy w wielkim finale pokonali rocznik 2008 4:1. Na najniższym stopniu podium stanęli rodzice reprezentujący najmłodszych z rocznika 2012. W meczu o trzecie miejsce pokonali 3:2 rocznik 2009.

Po treningu i turnieju przyszedł czas na uroczystą przysięgę maluchów, którzy od teraz oficjalnie należą już do najmłodszego rocznika AP Wigry. Wspólną zabawę zakończył mecz ku pamięci Tomka Godlewskiego. Naprzeciw siebie stanęli Oldboje Wigier Suwałki i Oldboje Jagiellonii Białystok. Lepsi okazali się piłkarze z Białegostoku, którzy wygrali 6:5.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 04.06.2019
Eko Opał Prudziszki
Opał wysokiej jakości

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: