suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Suwałki Miss Run 2019
Suwałki Miss Run 2019Na sportowo Dzień Matki obchodziły w niedzielę (26.05) suwalczanki. Nad Zalewem Arkadia odbyła się kolejna edycja „Suwałki Miss Run” – imprezy biegowej skierowanej wyłącznie do pań.

Głównym punktem programu były oczywiście biegi. Najwytrwalsze panie rywalizowały na dystansie pięciu kilometrów. Był również marsz Nordic Walking przez 3,5 kilometra oraz 100-metrowy bieg na szpilkach. W tym ostatnim biegu triumfowała suwalska radna Anna Ruszewska, która często bierze udział w tego rodzaju wydarzeniach.

- Runmagedon, błoto, przeszkody – to jest wyzwanie. A tutaj prosty bieg, niewymagający wielkiego poświęcenia. Jest rodzina, są kibice, wszyscy mnie wspierają. Do tego piękna pogoda i dobrze dobrany buty - dlatego udało się wygrać. Biegłam już po raz trzeci, dwukrotnie zajmowałam drugie miejsce, a teraz udało się zwyciężyć - cieszyła się radna.

Dodatkowymi atrakcjami podczas imprezy były wybory Suwałki Miss Fashion Run 2019 oraz Suwałki Miss Foto 2019. W obu tych kategoriach zostały nagrodzone po trzy uczestniczki wybrane przez specjalną komisję. Na koniec wszystkie panie, które wzięły udział w wydarzeniu miały szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród w loterii konkursowej. Dla uczestniczek przygotowana także specjalną strefę Expo, w której można było skorzystać z porad trenera personalnego, dietetyka i masażysty.

W tym roku bieg miał charakter charytatywny – opłaty za udział w wydarzeniu zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej Bajka w Suwałkach, dzięki czemu możliwy będzie remont kolejnej części budynku przy ul. Paca 4 w Suwałkach.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 26.05.2019
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: