suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Juwenalia PWSZ 2019
Juwenalia PWSZ 2019Setki osób bawiły się w piątek (24.05) w Parku Konstytucji 3. Maja podczas święta studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

W rytmach disco-polo, popu, folku i muzyki elektronicznej bawili się studenci i licznie zebrani mieszkańcy miasta podczas Juwenaliów w Suwałkach. Były pokazy taneczne i akrobatyczne, konkursów z nagrodami oraz dużo dobrej muzyki. Zebranych pod sceną w Parku rozgrzał disco-polowy zespół MIG. Po rozgrzewce w imieniu studentów uroczystego otwarcia imprezy dokonała Marta Wiszniewska, rektor PWSZ, która dziękowała wszystkim za liczne przybycie. Następnie Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk przekazał symbolicznie władzę w mieście żakom.

- Pani rektor zapewniła mnie, że studenci, którzy będą dziś się doskonale bawić, mają z góry zaliczoną sesję egzaminacyjną. Tradycji musi stać się zadość i z wielką przyjemnością chce przekazać klucze do bram naszego miasta studentom, abyście czuli się tu swobodnie i doskonale bawili. Zwróćcie miasto w stanie nienaruszonym – mówił prezydent.

Po oficjalnym otwarciu Juwenaliów na scenie pojawił się dobrze znany suwalskiej publiczności zespół ENEJ, który zaprezentował swoje największe hity. Na koniec czekała dawka muzyki elektronicznej w wykonaniu Dj Gromee, który ostatnio reprezentował Polskę na Eurowizji.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Juvenalia, realia
Zabawa fajna sprawa. A co studenci otrzymując klucze do miasta mogli by zrobić dla Suwałk, dla jego mieszkańców? Proszę o poważne po...
autor:~n

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 25.05.2019
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
"Dla wytrwałych" - obóz w Murzasichle

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: