suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Więcej pieniędzy z Unii dla Suwałk?
Więcej pieniędzy z Unii dla Suwałk?Kandydaci Koalicji Europejskiej w wyborach do Europarlamentu mówili we wtorek w Suwałkach (21.05) o głównych założeniach swego programu wyborczego.

W konferencji prasowej na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach udział wzięli kandydaci Koalicji Europejskiej z okręgu wyborczego województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego do Parlamentu Europejskiego: Tomasz Frankowski i Bożena Kamińska. Swoją drużynę wsparł również poseł Borys Budka, który zachęcał do wzięcia udziału w wyborach.

- Suwałki dzięki wejściu do Unii Europejskiej bardzo prężnie się rozwinęły - mówił Tomasz Frankowski, który jest liderem listy koalicji Obywatelskiej. - Chcemy kontynuować ten postęp i wdrażać nasz program w Parlamencie Europejskim. Jako Koalicja będziemy starać się o dodatkowe 100 miliardów dla Polski, co zapewni również wzrost wpływów w województwie podlaskim i samych Suwałkach o kilka miliardów - zapewniał kandydat.

Głos zabrała również Bożena Kamińska, która do Europarlamentu startuje z piątego miejsca na liście. - Chce przełożyć moje blisko ośmioletnie doświadczenie w Polskim Parlamencie na pracę w Parlamencie Europejskim. Postaram się zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo. Jesteśmy na wschodniej flance i zależy mi, by kontakty z sąsiadami na granicy były jak najlepsze. Bardzo ważne jest, aby jak najszybciej do Unii Europejskiej wstąpiła Ukraina, bo bezpieczna Ukraina to też bezpieczna Polska - mówiła Kamińska.

Do Suwałk przyjechał również poseł Borys Budka, który wsparł kandydatów w kampanii. - Staram się być w każdym miejscu w Polsce, gdzie drużyna Koalicji Europejskiej walczy o zaufanie przychylność i głosy rodaków. Kapitanem w tym okręgu wyborczym jest Tomasz Frankowski, który jako sportowiec był niejako naszym ambasadorem w kraju i za granicą. Teraz swoje doświadczenia społeczne, doświadczenia międzynarodowe chce wykorzystać w pracy na rzecz tego regionu. Chciałbym również zaapelować o wzięciu udziału w wyborach 26. maja. Jestem pewny, że Polacy chcą dorej i silnej reprezentacji swojego kraju w Unii Europejskiej, a Koalicja Europejska to właśnie gwarancja skuteczności i dobrej pracy dla Polski i przyszłych pokoleń - zapewniał poseł.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Historia
Dostawaliśmy łomot przez ostatnie 200 lat i ta nauka od silniejszych nic nie dała.Niemcy,Francja i Rosja zawsze dążyły do dominacji w E...
autor:~Es
- 1 liga
Lepiej jest grać w 1 Lidze nawet jako mniejszy i słabszy z Niemcami i Francją bo wtedy uczysz się od lepszych silniejszych i masz wpływ...
autor:~niki
- ...
...bla bla bla bla bla bla....rzygać się chce...
autor:~Leon

wszystkie komentarze »


IBN Lipiec
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 21.05.2019
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Moje pierwsze kolonie "Gawrych Ruda I"

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: