suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Dwa dni z amatorską siatkówką
Dwa dni z amatorską siatkówką8 najlepszych zespołów z regionu rywalizowało w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2019.

Mistrzostwa, choć amatorskie, stały na wysokim poziomie sportowym. Dwa dni rywalizacji przyniosły wiele siatkarskich emocji. Pierwszego dnia zespoły rywalizowały w fazie grupowej. W grupie A najlepsi okazali się siatkarze Neobrand Volley Białystok i 14. Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej”. Trzecie miejsce przypadło Stoczni Jachtowej Ślepsk Augustów, a czwarte drużynie Volley Augustów. W grupie B zwyciężyły drużyny ALP and Straż oraz BLS Oldboje, które później zmierzyły się w wielkim finale. Trzecie miejsce w tej grupie zajął Team Suwałki, a Sponsorzy Augustów uplasowali się na czwartej pozycji.

Drugi dzień zmagań przyniósł końcowe rozstrzygnięcia. Mecz o złoty medal Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej zwyciężyła drużyna ALP and Straż pokonując 2:1 BLS Oldboje. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Neobrand Volley Białystok, która pokonała 14. Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej 2:0.