suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Spłonęła stodoła
Spłonęła stodołaDo pożaru budynku gospodarczego doszło w miejscowości Kolonia Przerośl w powiecie suwalskim. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (12.05) około godziny 10.00. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że pożarem całkowicie objęta jest murowana stodoła kryta eternitem oraz zagrożony jest przyległy do niej  budynek obory. W obiekcie znajdowało się 9 sztuk bydła, które właściciel wyprowadził na zewnątrz. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu 2 prądów wody w natarciu na pożar oraz 2 prądów w obronie przyległego budynku. Zaopatrzenie wodne zorganizowano poprzez dowożenie wody z sieci hydrantowej oraz pobliskiej rzeki. Po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do dogaszania oraz rozbiórki konstrukcji budowlanej, podczas której wykorzystano ciągnik rolniczy. W wyniku podjętych działań gaśniczych nie dopuszczono do rozprzestrzenienia  się ognia na sąsiedni obiekt.

W działaniach ratowniczych uczestniczyło 3 zastępy PSP oraz 4 OSP z Przerośli, Pawłówki i Filipowa, łącznie 26 ratowników.


Zdjęcia: KM PSP w Suwałkach.

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 14.05.2019Ogłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: