suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
NIE dla Euro, NIE dla nielegalnych imigrantów
NIE dla Euro, NIE dla nielegalnych imigrantówProgram Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem „Obroń swoje prawa” przedstawił podczas konferencji prasowej w Suwałkach prof. Karol Karski, kandydat do Parlamentu Europejskiego.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja 2019 r. Do oddania głosu za niespełna dwa tygodnie zachęcał w poniedziałek (13.05) w Suwałkach Karol Karski, kandydat PiS do europarlamentu w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim. Podczas konferencji prasowej kandydat przedstawił pokrótce dwunastopunktowy program partii pod hasłem „Obroń swoje prawa”. Profesor mówił między innymi o obronie własnej waluty, obronie kraju przed nielegalnym napływem imigrantów czy oprawa do wychowywania dzieci.

Kandydat mówił NIE dla EURO, gdyż gospodarki państw członkowskich w których waluta została wprowadzona rozwijają się gorzej. - Wartość siły nabywczej pieniądza obniżała się o 1/3 zaraz po przystąpieniu danego kraju do strefy EURO. Jeszcze kilka lat temu Polacy jeździli na Litwę kupować tańsze produkty, a dziś to nasze markety są oblężone przez Litwinów. To strefa złotówki jest strefą dynamicznego wzrostu. Rośnie PKB, Polska została przekwalifikowana z grupy państw słaborozwiniętych do państw rozwiniętych gospodarczo. Nie mamy wyznaczonej daty wejścia do strefy EURO i nie powinniśmy do niej wchodzić - mówił Karski.

Drugim poruszonym zagadnieniem byłą obrona prawa do wychowywania dzieci. NIE dla seksualizacji dzieci i adopcji przez pary homoseksualne. - Róźne elementy koalicji europejskiej poprzez swoich samorządowców i przy wsparciu różnych instytucji zewnętrznych chcą wprowadzać w szkołach programy seksualizacji dzieci, gdzie cztero i pięciolatki mają być uczone czerpania przyjemności i seksualności. Ręce precz od naszych dzieci, my się na to nie zgadzamy - zapewniał profesor.

Karol Karski mówił również o obronie praw do bezpieczeństwa poprzez sprzeciwianie się nielegalnej imigracji. - Do Polski powinny przybywać osoby z naszego kręgu cywilizacyjnego i muszą przebywać tu legalnie. Ukraińcy czy Białorusini mają polskie korzenie i jeśli chcą tu mieszkać, są z tego dumni i wszystko odbywa się legalnie to nie ma z tym problemu. Sprzeciwiamy się natomiast przyjmowaniu migrantów z południowej części basenu morza śródziemnego - wyjaśniał kandydat.

Podczas swego wystąpienia Karol Karski podkreślał również znaczenie programów wprowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość: Rodzina 500 plus, wyprawka szkolna, trzynasta emerytura i niższy wiek emerytalny. Profesor wspomniał również o obwodnicy Suwałk, która została wybudowana dzięki środkom unijnym. - Wyprowadziliśmy z miasta ciężarówki, ale teraz trzeba zająć się ulicą Utrata, która jest w opłakanym stanie i będę zabiegał o środki z UE na tę inwestycję. Chcę również pozyskać pieniądze na budowę zintegrowanego dworca kolejowo-autobusowego w Suwałkach - deklarował Karski.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Czarna Hańcza dopływ Niemna
Suwalek dawaj wpław do Dniepru...
autor:~Yughj
- Yughj
Przez Suwałki przepływa rzeka która jest dopływem Dniepru, a tym samym ma dostęp do morza.:)
autor:~suwalek
- dość
aż żygać się chce tymi POwskimi wypocinami zapewne pracowników UM
autor:~suw

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 14.05.2019
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inneOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: